preco chlapi klamu

Príspevok v téme: preco chlapi klamu
karma

ahojte ja tomu vazne nerozumiem vravia ze nas lubia a pritom sa v nich ani za svet nevieme vyznat....klamu nam a mi si nahovarame ze je vsetko v poriadku a pritom to tak nie je aj v mojom vztahu nastala chyba a ja ju neviem dalej riesit mam pocit ze som lahostajna vlastnemu frajerovi ze ma uz nemiluje mozno si to len nahovaram ale nechcem sa tym utesovat dajte mi prosim vas nejake rady ako zistim ci ma naozaj este miluje neviem co mam robit a som z toho dost smutna a zufala

dakujem za vasu pomoc KARMA
:-/

Genesis

boze trupky podte von :) ... vonku je uplne ze pekne :)

tak ja idem na ten drazdiak trochu kupat :) kto chce tomu donesiem nejake tie sinice :)

lost

jajka001_

tak ale o tom sa neda klamat donekonecna :)

napr, stretnem ju v obchode, v ktorom bude aj ta moja zena, co potom, doma poviem ze som ju nestretol? :)

sice bude vidiet (ale mozno nie mysliet si) ze sme si fakt len pokacali, avsak bude VEDIET, ze som jej o tom klamal :)

to je potom dost blbe, ak neuveri, ze "sme si len pokecali" alebo ten kto to hovori, nevie presviedcat :))

ale ale mate pravdu ze toto je dost komplikovany problem..

Genesis

boze to je strasne kolko chyb tam mam ked to po sebe druhy krat citam :)

moc sa ospravedlnujem ... skoda ze tu neni edit na odoslane spravy :)

Genesis

karma:

nechaj to tak .. neries ... nic nevyriesis .. ublizujes si len sama sebe tym kolko nad tym rozmyslas

to ci vam to bude klapat alebo nie sa da overit len praxou ... neexistuju na to testy ... ak mas s nim problem tak sa s nim snaz o tom porozpravat .. hlavne sa uisti aby to co mu rozpravas pochopil :) ... chlapi totiz maju vas zeny problem pochopit uz od prirody .) a este dalsi problem je ze vy zeny zle vysvetlujete a hlavne vela spoliehate ze na to chlap pride aj sam :) .. lenze tak to nefunguje ... s chlapom treba ako s malim deckom :) ... ak nieco chcete tak treba presne definovat problem .. uviest konkretne priklad a hlavne mu opisat pocity ake pri tom mate aby vedel ze vam to jeho spravanie ublizuje a vedel ako sa citite. v tomto pripade:

prides za nim s prosbou ze uz si si vsimla ze ta vela krat oklamal (uviest konkretne priklad) a potom ho poprosit ci by s tym mohol prestat pretoze potom si z toho velmi smutna a mas problem mu verit :)

uvedom si ale ze skutocnu pravdu je niekedy lepsie nevediet aby bol clovek stastny

a aj to ze ak ta lubi a robi nieco nefer voci tebe tak vzdy to bude tajit pretoze bude chranit tym teba aj seba az do doby kym sa to neprevali

takze to ze sa s nim porozpravas dosiahnes max to ze ti prestane klamat v uplnych kravinach

jajka001_

genesis, ano,napr. stretnes kamosku, chvilu pokecate, rozidete sa. spomenies to - uprimne - doma frajerke. tej to zacne vrtat v hlave - fakt si len pokecali? nebolo v tom nieco viac? atd atd fantazii sa medze nekladu :) takze v takom pripade je lepsie to zamlcat a v podstate o nic nejde len sa vyhnes zbytocnemu

karma

no a to je presne moj problem neviem mu klamat no viem ze mu neviem ani verit myslite si asi ze preco sme teda spolu ale ani ja na tuto otazku nemam odpoved dufam ze ma miluje a dufam ze je to dost silny cit ktory mu nedovoli aby mi ublizil ale nikdy neviem co prave robi ked nie je so mnou viem ze si rad vypisuje kraviny s inymi babami a mojou utechou zatial je ze tie babi nie su take hlupe a odmietaju ho ale sama dobre viem ze tuto situaciu musim nejako riesit

myslite si ze chcem skusat finty ale nie je to tak ja len chcem vediet co skutocne citi a ci to ma vsetko zmysel nevydrim byt klamana dlho

prosim vas pomozte mi nejako

system

tak neviem ci vychoval ale ked to tak robis stale tak si ludia zvyknu. proste poviem ze to spravim tak si mozu byt isty ze to spravim. no zas o to viac som nastvaty ja ked mne niekto povie ze ano ano a nakoniec to nesplni, pretoze ja to nerobim tak ocakavam od druhych ze to nebudu robit oni mne,... ale to niekoho velmi tazko naucit ...

Genesis

z mojich skusenosti vo vztahu mozem povedat len jedno ... uprimnost nie je prave to najlepsie co pre vas vztah mozete urobit ... vela krat mala loz alebo utajenie informacii dokazu vztahu vela pomoct .. nie je nic horsie ako pravdiva informacia ponechana na pospas zenskemu sposobu myslenia ;)

len klamat treba jednoducho vediet :)