preco chlapi klamu

Príspevok v téme: preco chlapi klamu
karma

ahojte ja tomu vazne nerozumiem vravia ze nas lubia a pritom sa v nich ani za svet nevieme vyznat....klamu nam a mi si nahovarame ze je vsetko v poriadku a pritom to tak nie je aj v mojom vztahu nastala chyba a ja ju neviem dalej riesit mam pocit ze som lahostajna vlastnemu frajerovi ze ma uz nemiluje mozno si to len nahovaram ale nechcem sa tym utesovat dajte mi prosim vas nejake rady ako zistim ci ma naozaj este miluje neviem co mam robit a som z toho dost smutna a zufala

dakujem za vasu pomoc KARMA
:-/

lost

tak nesmie to brat ako urazku :)

mal by to brat ako pripomienku - vzacnu pripomineku, velmi vzacnu pripomienku, ak sa jej dockal az od dietata :)

jajka001_

lebo dieta si samozrejme vsima veci ktore je vidiet a ktore my uz akosi nevnimame. a pyta sa. a komentuje. a pomenuva veci tak ako naozaj su. no a potom sa stava ze sa niekto urazi :)

lost

mne sa paci nazor dietata, vzdy povie to co si skutocne mysli a nehovori to co predpoklada ze chce posluchat pocut :)

ale v realite "dospelych" je to narocne, same metafory, same hadanky, a HRY :D

beskyd

ja stale nechapem ako chcete aby vas niekto miloval ked ste vacsinou len biologicky determinovane kusy masa, chlapi su vacsinou rovnaki a pre uspokojenie svojich zvieracich pudov vam povedia to, o com prepdokladaju ze svojimi mozockami zozeriete a oni dosiahnu svoje, treba len otvorit oci a zobudit sa do reality:)

jajka001_

trala, zajtra je tiez den, volny, tak to dobehnete, spravite si pekny den. alebo si ho spravis len ty s kamoskami.

trala

nuž ja som chcela osláviť s ním...a teraz spí vedľa mňa a ľutujem, že som nešla von zabaviť sa :/ a ten veselý nick sanžím sa brať veci s nadhľadom, ale proste teraz to na mňa nejak doľahlo...