preco chlapi klamu

Príspevok v téme: preco chlapi klamu
karma

ahojte ja tomu vazne nerozumiem vravia ze nas lubia a pritom sa v nich ani za svet nevieme vyznat....klamu nam a mi si nahovarame ze je vsetko v poriadku a pritom to tak nie je aj v mojom vztahu nastala chyba a ja ju neviem dalej riesit mam pocit ze som lahostajna vlastnemu frajerovi ze ma uz nemiluje mozno si to len nahovaram ale nechcem sa tym utesovat dajte mi prosim vas nejake rady ako zistim ci ma naozaj este miluje neviem co mam robit a som z toho dost smutna a zufala

dakujem za vasu pomoc KARMA
:-/

lost

trala

ved mas ak vesely nick :)

trala

tralalalla :)

na svoje narodedniny by si mala byt stastna... nie vztah ma narodky ale TY! ked to ten druhy uz nechape, tak aspon si ten den oslav sama, alebo s kamoskami :)

www.youtube.com

lost

HLUPi, HLUPejsi, najHLUPejsi :D

zaklad je rovnaky :)))

no ale asi mas pravdu no.. tak ale ja mam este len CB telku :D

lost

ja som jeden z najmenej klamajucich ludi na svete :P no klamstvo povazujem niekedy za nevyhnutne.. preto si myslim, ze neexistuje clovek, co nezaklamal ani raz, alebo klame skoro nikdy :)
teda, ak zatajenie pravdy je klamstvo.

lost

"skoro nikdy neklamem" :D

"skoro nikdy"

neexistuje :)

bud alebo..

ano alebo nie

to mas ako s ludmi a ich IQ

existuju len hlupy a inteligentny, nic medzi tym.

a nie je klamstvo ako klamstvo.. zatajil si niekedy nieco, co si nechcel aby niekto vedel? (pocitaju sa aj pozitivne veci)

karma

system prepac ale neverim ti podla mna kazdy klame aj ty hoci to nemusia byt vazne klamstva ale neverim ze neklames

nehnevaj sa nejde mi to do hlavy

system

ja napriklad skoro nikdy neklamem, napriklad poviem aj kamoske presne co si myslim, ze ma nastvalo to a to ... aj za cenu toho ze sa urazi... ovsem ak to je potom treba tak sa ospravedlnim ale aspon vie co si myslim...
nehadz vsetkych muzov do jedneho vreca ak ti ten tvoj klame neznamena ze sme vsetci klamari !

karma

no pravda je ze zatial neviem ze by niekam isiel s nejakou babou ale nechapem preco si s nimi musi vypisovat vies dozvedela som sa ze to robil dost dlho predtym nez sme sa spoznali ale ked si s nimi pise vola ich na "rande a tak" neviem ako to mam brat a preto som taka aka som najmä teraz ked ho potrebujem ho nechcem stratit ale vravim si ze mu asi nestacim ked to robi napadaju mi vselijake veci napr ze so mnou je len pokial si nenajde lepsiu a podobne hoci viem ze je to blbost lebo tie dievcata ho aj tak odmietaju a pise si s nimi sporadicky a asi mas predsa len pravdu ked vravis ze si potrebuje nieco dokazat :-/ to je to najhorsie na tom vies ak si musi teraz nieco dokazovat ked ma 23 co bude neskor???? :-( :-/

preto chcem vediet ako odhalim jeho klamstva aby som nerobila zbytocne zo seba hlupaka preetoze stale mam v sebe silu na ukoncenie vztahu aj ked tvrdim ze ho nechcem stratit vies ak by som mala nechat robit zo seba blazna fakt to radsej ukoncim a pojdem dalej

rozchod mi pride ako lepsia alternativa nez zivot v neistote

a pokial ide o to co si spominala ze by som si mala aj ja vypisovat obavam sa ze by neziarlil :-// neviem ako by som to mala spravit