preco chlapi klamu

Príspevok v téme: preco chlapi klamu
karma

ahojte ja tomu vazne nerozumiem vravia ze nas lubia a pritom sa v nich ani za svet nevieme vyznat....klamu nam a mi si nahovarame ze je vsetko v poriadku a pritom to tak nie je aj v mojom vztahu nastala chyba a ja ju neviem dalej riesit mam pocit ze som lahostajna vlastnemu frajerovi ze ma uz nemiluje mozno si to len nahovaram ale nechcem sa tym utesovat dajte mi prosim vas nejake rady ako zistim ci ma naozaj este miluje neviem co mam robit a som z toho dost smutna a zufala

dakujem za vasu pomoc KARMA
:-/

Genesis

to ze ti partner klame este neznamena ze ta nemiluje alebo mu na tebe nezalezi ... vela ludi vo vztahoch sem tam zaklame .. jednoducho to moze byt pre dobro partnera aby sa netrapil alebo jednoducho je to lahsie ako povedat pravdu

tatiana26

Karma, no keď nevidíš nič iné ako zlo, tak to si dosť v prdeli...sa potom nečuduj...okolie zrkladlí to, čo sama vyžaruješ...a s partnerom sa tiež zrkadlíme...nikdy by som si nedovolila takto zovšeobecniť, že všetci muží klamú...na to si kde prišla? Ak potrebuješ dôkaz toho, že ťa miluje, tak to musíš povedať jemu... ale osobne si myslím (resp. viem, lebo som taký vzťah zažila), že to nikam nepovedie... ak sa dvaja ľudia milujú, tak sa to cíti, láska je práve tá energia medzi nimi...akonáhle to jeden z nich prestane cítiť, niekde je problém...

karma

Adam
vies ono to je rozne klame mi v malickostiach ale pre mna je podstatne uz len to ze mi klame vies mozno mi klame aj v niecom vaznejsom ako su jeho city to ma vzdy napadne ked si spomeniem na nejaku jeho loz a to ma boli az moc vies ja jemu neklamem dala som svoje srdce a polozila mu ho priamo do ruk tak vie ako to je u mna ale stale ma potrebu mi klamat a ja neviem preco desi ma to

uz som to tu par krat spominala bojim sa ze mi kalame ze ma miluje a pritom to tak mozno neni aj ked je dost mozne ze mam len nejake neopodstatnene obavy ale aj tak som clovek ktory potrebuje istotu

a Genesis

tiez poznam mnohe strategie ako si chlapa namotat na seba ale tie su zbytocne ja skor potrebujem nejake co mi pomozu odhalit ci ma skutocne miluje a zatial ste mi nikto ziadnu taku nedali
to naozaj neexistuje ziadna rada ako si overit ci nas partner miluje???
nechcem ale nejaku skusku alebo tak chcem len radu ako mam zacat napr rozhovor aby sa mi otvoril a rozhovoril o svojich citoch a podobne pripadne by sa mohol aj rozplakat vtedy by som vedela ze neklame lebo muzi nevedia plakat na rozkaz

moc si vazim tvoju radu s tym ze mam menej premyslat o svojom vztahu slubujem ze si ju vezmem k srdcu

AdamKrt

karma:

a preco klamu zeny ? V com Ti ten Tvoj tak klame ?

Neviem, coby si povedala, keby Ti klamal v X - ZAVAZNYCH veciach, ako mne klamala priatelka.

Genesis

karma nemozem ti radit vo vztahoch pretoze kazdy jeden mi zlyhal aj ked som sa snazil byt dobry a ferovy partner ... poznam vela strategii ako ist na rozne typy chlapov aby si ich drzala pri sebe .. lenze co je to potom za vztah v ktorom musis mat strategiu aby si drzala partnera stale namotaneho

ak ti ale mozem dat jednu radu tak ta je :

daleko menej rozmyslaj a rozoberaj ... netvrdim ze budes z toho stastna ale urcite budes stastnejsia ako teraz

Genesis

lost

vies nechcem tuto temu rozoberat ani nechcem vyvracat tvoje teorie ... osobne nie som na svoje nazory nijak hrdy a velmi rad by som sa mylil pretoze by bol svet daleko krajsi ... mne je jedno kto ma pravdu .. ja sa snazim vychadzat len z toho co mam overene v praxy a co je aj v sulade s teoriou ... osobne by som bol ale daleko stastnejsi keby som nevedel vobec nic ... sladka to nevedomost

karma

okej mate pravdu aj zeny klamu a ublizuju muzom ale netusim preco to tak je jednoducho svet je zly vsade je len nasilie bolest zloba zavist rozvody a rozchody same nevery a vrazdy nic ine nevidime len zlo ak je toto iba zem nechcem vediet radsej ako vyzera peklo no osobne si myslim ze ho vsetci mozno aj svojou vinou zijeme nie som stastna ked vidim kam sa uberam a nie som stastna ani ked vidim ze uz som prestala bojovat a som necinna iba cakam co mi osud prinesie a verte mi nebola som taka nikdy som sa nespoliehala na to ze nejako bolo nejako bude vzdy som chcela byt strojcom vlastneho stastia no nejako ma zmahaju depresie a pasivita

lost

Genesis, lenze to ci sa podarilo predat geneticke info dalsiemu potomkovi uspesne, to zistia AZ potom co sa narodi, cize dalsi bug, co sa mi nezda, ako by clovek mohol vediet, ze tento je ten OK :)

Pride mi to ako vrazdenie novonarodenych dievcat v Cine.

(coskoro budu mat 50 milionov muzov, pre ktorich nebudu existovat zeny, to bude SRANDA(!))

Neviem preco, ale mne sa ta geneticka-rovnica velmi nepozdava :D

Ak uz, mala zacat hned od zaciatku vekov, lenze neverim ze by nenastali geneticke anomalie.. Ktore su extremne nevyhnutne na uspesny pokrok celku.

karma

Genesis

dakujem ti velmi pekne ja mam popravde radsej krutu pravdu ako milosrdnu loz lebo z nej az hmatatelne citit ze je to len klamstvo....hej hej spravne si ma odhadol som dost citliva a emotivna a vsetko aj dost prezivam ver mi uz som sa nespocetne vela krat snazila naucit sa byt ako to slusne povedat "spinou" ktora si nic nerobi z pocitov druhych a ktora moze ublizovat a neciti vycitky no ja taka jednoducho nie som mozno to budem mat v zivote tazsie kvoli tejto mojej povahe ale aspon mi nerobi problem pozriet sa na seba do zrkadla.....stale som clovekom (teraz netvrdim ze ty taky nie si len vravim ze som asi dost naivna a ze je to u mna nejako geneticky dane)
vztahy su moc tazke moc bolesti je vsade a kazdeho trapi v prvom rade vlastne dobro to sa nezmeni

chcem byt stastna rovnako ako kazdy a chcem aby bol moj priatel mojou laskou este velmi velmi dlho ale viem ze to je vo hviezdach a ja s tym nic nespravim ale aj tak si myslim a to poviem na rovinu
ze si zasluzim aby ma niekto miloval tak ako to chcem ja aby ma niekto chcel rozmaznavat bol stastny ze ma vidi a pocuje moj hlas a aby mi nikdy nezabudol povedat co pre neho znamenam
moj priatel to nerobi casto ale zato vzdy ked mi povie nieco krasne tlacia sa mi slzy do oci viem ze je tazka doba no pamätam si ako som videla aj ja jeho plakat a viem ze to nie je jednoduche
(najme nie pre mna - nikdy na verejnosti alebo pred ludmi neplacem lebo si myslim ze som skareda vtedy a nebudem davat do ruk ostatnym zbran)

ukazat svoje skutocne city a slabe miesta druhym ludom no on to urobil a tiez vidim ako ho nase hadky vzdy zoberu takze si myslim ze som mu neni az taka lahostajna ale uz som taka zmätena z toho ze fakt neviem kde je sever

lost

Genesis

podla mna je to hlupost, to ze clovek nebol geneticky robeny na 1 par..

jeden hovori, ze nie, lebo :
rozmnozovanie "alfa" je odlezite, preto by 'alfa samec' mal mat co najviac deti.

ale tato myslienka sa mi nepaci, *lebo:
1. ako AdamKrt pisal, je to prenostny labak na pohl.chorby
2. bojim sa od predstavy, ze by na svete behalo 100 kopii nejakeh oalfa samca.

druhy hovori, ze ano, lebo:
zacni si to citat od tej hviezdicky hore.

Raz zas pocujem, ze "priroda chce" , "osud chce" , "on/a chce"

ale niekedy pocuvam:
"ty si na vine, ze si neuspel, lebo ty si strojcom svojho stastia"

tolka roznorodost nazorov :D

A teraz si vezmi, ze by sa vybral 1 alfa samec, co by oplodnil kazdu zenu, lebo on je genialny.. atd.. svet by vyzeral divne, asi tak ako dnes v S.Korei (kazdy muz rovnaky uces, kazda zena rovnaky uces, oblecenie, atak dalej)

to je znacne zle.

I ked predstava, ze nejaky geneticky zly material sa prenesie dalej, je z isteho uhla pohladu tiez smutne..

Moja pointa bola:
- vela ludi je extremne pohodlnych, lenivych, neschopnych vyriesit problem. Tym padom sa rozvadzaju, retazovou reakciou nicia spolocnost (deti vidia sprosteho rodica, pohodlneho, leniveho, neschopneho, reatardovaneho). Dieta sa vychova na tento vzor a viola.. Domino efekt ako vysity..

Teraz rozmyslam, ci je to vobec mozne skombinovat.
1. alfa preskakuje zo zeny na zenu
2. alfa tym padom ukazuje dietatu zly vzor, avsak mozno to dieta umyselne uci, ze takto sa alfa chova, i ked, teraz ma to uplne doplietlo.

I ked, najlepsie bude, ak si precitas len tie dva body, od tej hviezdicky :)

Lenze problem je, ze ten co na to GENETICKY nebol robeny.. ma smolu?
Kto vymyslel toto pravidlo?
genetika nie je vsetko, rozum sa genetikou neprenesie ;o)

A co je lepsie?
Mat geneticky dokonaleho, ale reatarda.
Alebo geneticky nedokonaleho, ale neretarda? :)