Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sertralin actavis

Príspevok v téme: sertralin actavis
psychopat

Ahojte.. Psychiatrička mi dala tieto lieky a ešte mám robiť nejaké testy. Mám podozrenie na Paranoidnú Schizofréniu, mám depresie a obsedantno-kompulzivnu poruchu. Včera a dnes som si vzal 25mg a zajtra mám vziať 50 mg, o týždeň 75 mg. Zatiaľ som chvála Bohu nemal vedľajšie účinky. Veľmi sa ich bojím. Môžu nastať po zvýšení dávky?

psychopat

lenže ja riešim aj fóbiu zo "zvracania" preto sa bojím že mi bude zle :( :( :( takto to nejde.. zajtra si dám zasa 25 mg doktorka vravela že si to môžem aj posunúť, že ak budem po 50mg veľmi unavený tak s5 na 25.. :( :(

tatiana26

ja napríklad beriem 100mg a raz sme skúšali zvýšiť na 125 a nedalo sa, strašne sa bolela hlava... každý má inú mieru tolerancie a tiež každého niečo iné sadne...to ťažko takto...skús a uvidíš, čo iné ti poradíme??

zdravy

Mozu, ale na kazdeho moze liek posobit inac. Mne zacalo byt zle po troch dnoch, tak som zostal pri najnizsej davke tyzden a aj tak mi bolo brutalne blbo. Ale prekonal som to a teraz celkom OK.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sertralin actavis - Fórum - ZDRAVIE.sk