Mam problem si zapametat ucivo

lost

ja by som zacal zlahka, pomaly, nastartovat rozum, oddychnut si, znovu a potom si to ucivo pridavat. nie narazovo vela. chce to asi tyzden-dva, ak mas na rozbeh, teda tak by som to spravil asi ja.. a asi aj spravim, len si neviem vybrat, nemcina, spanielcina, alebo francuzstina? :D

system

prevetraj hlavu, pri uceni si otvor okno, alebo vyvetraj ak ta rusi hluk z vonku, zabav sa najprv a tak sa uc, aby si nemyslela na zabavu, chod radsej niekde kde nemas net, alebo vypni PC aby ta to nelakalo. pripadne si daj cokoladu a odmenuj sa ak si nieco zapametas tak si daj kocku. nvyse cokoska je dobra pri uceni. poriadne sa sustred a rob si prestavky. hlavne nech ta nic nerusi a nech nemyslis na zabavu, preto sa najprv zabav a potom uc aby ti tvoj mozog vvravel zabava uz bola treba sa ucit a nie, rychlo sa uc nech je zabava ;) .... ja sa ucim hodinu, 15 min prestavka, potom pol hodky sa ucim, pol hodky prestavka a tak uz len zopakujem, a nekedy vecer alebo o 3 hodky tento postup zopakujem ;) nikto ti nic ine neporadi ;)