Kolko schudnem

jedacisko

chces sa inspirovat, co ja som jedol dneska
tak na ranajky som mal tri take fajne moravske klobasy, 4 krajce chleba cierneho, k tomu jedno cele sklicko zavaranych uhoriek, tri paradajky
na obed: 4 rezne bravcove, zemiaky k tomu som myslel, ze ostanu z toho 7 litroveho hrnca dajake aj na veceru ale neostali :DD aa na veceru slanina aj s celorznou zemlami styrmi, ze by sa nepovedalo, ze sa nezdravo stravujem
-si myslite co tolko masa, ale sak zo sickej zeleniny maso najlepse, ne? heheee
a este som zabudol na olovrant som vyjedol polku plechu takeho kolaca tvarohovo cokoladoveho, mamca ma skoro zbila, ale sak nevadi, treba dajake sacharidy aj prijmat, nech sa mi dobre rozmysla, ked si budem zenu vyberat
tak sa inspiruj, zarucene schudnes :DDD

xdanielax

keby si ty bola taka chytra tak vo svojom volnom case, ktoreho mas teraz isto vela, lebo nemusis varit ani jest si pozries aj ine temy v sekcii chudnutie, alebo si hodis do googlu nieco ako zdrava vyziva a dozvies sa.

Zanesa

dnes som mala prvy krat hlad,tak som si dala uhlohydraty a trochu kurata

no nevadii

ked ste taki chydtri
tak mi povedzte co konkretne mate na ranajky obed veceru a ja sa rada ispirujem

pekny vecer

evik1

toto nie je diéta,ale prísny pôst!!!treba ju brať a hospitalizovať.že ešte vôbec niekto takto rozmýšľa...

moonriver

a nie is hladná? nemáš n a n iečo chut?,lebo ak schudneš tak si potom dopraješ všetko aj to zakázané.Radšej si dopraj k tomu jablku aspon 15dg šun ky a pol rohlika aby si dostala bielkoviny a sacharidy.Len tvoj mozog v elmi trpí aj on potrebuje živiny.

[zruseny7]

Ty sa čuduješ, že ho máš spomalený? Týmto si ho ešte viac spomaľuješ nechápeš?! To chceš takto jesť celý život? Potom budeš mať problém anorexiu ..ani ten pomaranč ti v tom nepomôže ..sa spamätaj!