Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dnesny zazitok

Príspevok v téme: Dnesny zazitok
JohnnyK

Dobry den, som asi na chlapcov aj dievcata, pretoze vzdy, ked idem na WC postavim sa co najblizsie k dveram. Dnes som bol na jednej stanici na WC, pricom bola chodba k pisoárom a jeden pisoár bol hned na tej chodbe. Tak som sa postavil rovno tam a nasmeroval sa tak, aby kazdy, co pojde okolo videl moj penis. Dovnutra vosiel pohladny 14-rocny chalan, ktory sa zacal cervenat, popravde ja tiez. Podisiel ku mne a kedze tam nikto nebol chytil ma za neho. Ja som ho zacal masirovat po zadku. Dali sme si pusu a v tom sme zaculi kroky. Tak sme zo vsetkym prestali a ja som odisiel prec, pricom on este vykonal svoju potrebu. A teraz na neho neviem zabudnut..
Co si o tom myslite ?

ta3

no stava sa, ale ak by sa to dalo kontrolovat, radsej sa zameriavaj na dievcata, budes mat jednoduchsi zivot, v dnesnej dobe sice homosexualita je uz legalizovana uradne, ale vacsina ludi to stale este nevie prezut

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.