Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sa vyhýbam človeku, po ktorom túžim?

rony26

a este nieco co nechapem...ty teda tvrdis, ze su lepsi chlapi od teba...ok, ale to budu vzdy, z coho mi vyplyva, ze si sa uz nadobro zmieril s tym, ze na to dievca si uz nikdy nebudes moct robit naroky...normalne by podla mna bolo povedat si, "teraz na nu nemam, budem na sebe makat a ked sa dostanem na pozadovanu uroven tak to s nou skusim"...ale u teba nevidim ziadne vychodisko, ziadne riesenie, jednoducho si to vzdal s tym, ze je to v jej zaujme...a jednoznacne mas na seba vysoke naroky, co nie je zle, ale vsetkeho vela skodi :)

ta3: spanielska zelenina teraz nie je velmi v kurze :) dnes.atlas.sk

ta3

Beskyd, je pravda, ze mozno su aj lepsi, ale pravdou je aj to, ze su od Teba aj ovela horsi a argumenty ako bohatsi, muznejsi, perspektivnejsi neberiem, vsetko su to relativne pojmy a u nej nemusia hrat ziadnu rolu, chapem, ked hovoris o privlastnovani alebo sebeckosti v laske, ale na druhej strane by si si ju nielen privlastnil, ale urcite by si ju chcel urobit aj stastnou, co ma vo vztahu velmi velku vahu, tym by si bol pre nu najuzitocnejsim a urcite by to naplnalo aj Teba stastim a ze Ta v tomto este nikto nepochopil, nuz je naozaj tazke nieco take pochopit, mas pravdu, je sebecke ak uvazujeme stale iba o sebe, ja chem, ja a zase len ja, ale ja si myslim (prepac, :-)) zase len ja, ja), ze vztah dvoch ludi zaroven dava x moznosti prejavit sa nesebecky, mohol by si jej predsa tolko toho dat, predovsetkym lasku samu, na peniaze a karieru zabudni, to nie su tie prave hodnoty co robia cloveka stastnym, este trochu nad tym vsetkym porozmyslaj a nebud zbytocne k sebe taky tvrdy

:-)) Lioness, ta spanielska zeleninka pobavila aj mna a neda mi neopytat sa a preco prave spanielska, cim je vynimocnejsia povedzme od slovenskej?

beskyd

tazko povedat, mozne je vsetko. aj ked ona je trocha osobnostne niekde inde ako ostatne zeny a nerozmysla pri vybere partnera organom ktorym rozmysla v tejto suvislosti vacsina zien:) jedine co ma znepokojuje, ze ona si svoju fyzicku a osobnostnu dokonalost neuvedomuje takze mam urcite obavy ze aj tak podlezie svoju uroven, ale ked ju nebudem riesit, stale bude sanca, ze ju nepodlezie a teda nemusim sa potom zamyslat nad tym, ako sa od nej odtrhnut ak by sme uz spolu boli a na obzore by sa objavil niekto skutocne hodny jej priazne.

rony26

ok :)...inac pocitas aj s moznostou, ze nakoniec skonci s niekym, kto nebude lepsi ako ty?...potom nebudes mat vycitky, ze si jej neumoznil vybrat si teba?

rony26

beskyd, nie je trochu sebecke aj to, ze si si privlastnil pravo rozhodovat v jej mene? (i ked ako ty tvrdis v jej zaujme)

lost

no hej, mas pravdu ze nieco sa dlhodobo oklamat neda a s pracou je to tazke.. tak ale aspon ju ustraz v tom ze si vyberie toho praveho :P (nech to nie je nejaky geneticky vypracovany stastlivec co vyhral loteriu napriklad :) a nech ju miluje skutocnie.. viac ako ty :P )

beskyd

pracujem na kariere, ale nie som spokojny ani s pracou ani s miestom vykonu prace ani so zarobkom a neviem do akej miery sa mi moze podarit zmenit to k lepsiemu. posiloval som 5 rokov a keby uz len v tom bol problem tak po tych 5 rokoch bez cvicenia by som sa k tomu mohol zase vratit, ale geny aj tak neobabres dlhodobo.. na chvilu prestanes s cvicenim a ako od prirody chudy clovek s hmotnostou a objemom pojdes zase rapidne dole:) ona o mne vie, ale to nie je tak dolezite:) budem sa snazit aby som jej niekedy mohol byt dako uzitocny, viem si predstavit ze by ma to mohlo naplnat istym sposobom...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sa vyhýbam človeku, po ktorom túžim? - Fórum - ZDRAVIE.sk