Depresia?

Príspevok v téme: Depresia?
Rain

Ahojte,
chcela by som sa vás opyýtať.Ja viem,že asi sem nechodia väčšinou odborníci,ale potrebujem radu.V poslednom case mám stále kŕče v bruchu,nechutí mi jesť,za týždeň schudnem aj kilo(bez cvičenia atď),ak sa viac najem(napr.tri rožky),tak mám výčitky.Keď sa s niekým pohádam,je mi na zvracanie,keď mi príde nejaká správa(FB,RPčka,SMS)tak čakám len zdrb,čo som kde pokazila a komu som zle urobila.Na hlasnejší hovor reagujem strhnutím a bojím sa.Neviem,čo to je či je to depresia,či niečo iné,ale ak mal niekto podobné stavy,čo ste prírodné brali?Ja nechcem pchať do seba chémiu,aspoň čo najmenej.Ale nech je to fakt účinné,potrebujem sa učiť na štátnice.Ďakujem každému za pomoc

Matus111491

Ahoj, Persen je výborný, zaberie hneď, ale má skôr utlmujúci účinok. Ja keď som si ho občas dal, tak sa mi chcelo veľmi spať. Inak na to sa okrem stresu aj používa - na spanie. Ja by som ti z osobnej skúsenosti skôr odporučil Ľubovník bodkovaný vo forme čaju, ak tie stavy máš slabšie. Funguje na tom istom princípe ako moderné antidepresíva SSRI. Zaberie zhruba za 2 až 3 týždne, ak ho budeš každý večer piť. Prípadne ak tie stavy mávaš silnejšie, tak si zožeň voľnopredajný liek Deprim, ktorý túto rastlinku obsahuje v koncentrovanej forme. Ten zaberie zhruba do týždňa... Držím palce! :)

elca

neverim,že niekto robil štatnice v klude a v pohode,bez stresu
mas problem,len vtedy
ked prejde pol rok od statnice a ty stale budes mat taketo príznaky
/problemy su na to, aby sa riesili/