prve stretnutie

Príspevok v téme: prve stretnutie
lenilenka

Asi pred pol rokom som na jednom fore hladala pomoc s nejakymi vecami do skoly a jeden chalan mi vtedy dost pomohol. Ostali sme odvtedy v kontakte cez chat - zijeme kazdy na opacnom kocni statu. Pisali sme si dost intenzivne, aj niekolkokrat za tyzden. Postupne sme si povedali aj dost osobne veci, vyzalovali sme si svoje starosti a problemy. Zdalo sa, ze dost dobre rozumieme. Nedavno mi napisal, ze bude mat sluzobne cestu do nasho mesta, ze tu ponavstevuje par kamaratov a ze by sa rad stretol aj so mnou, ked uz sme taki dobri virtualni kamarati :). On a jeho kamosi su dost vasnivi turisti a maju pobehane skoro vsetky hory a kopce. A on navrhol, ze by sme sa teda pri jednej takej ture mohli zoznamit. Ja som vsak nesulasila. Nie preto, ze mam nieco proti turistike, ale nezdalo sa mi vhodne ist s niekym, koho som v zivote nevidela, sama do hor. Navrhla som posedenie pri kave alebo zmrzline niekde v meste. On na to, ze jemu je kavickovanie proti srsti a ze on je "horsky" clovek a mesto moc nemusi. Ja som na svojom trvala a tak on povedal, ze to teda nechame tak a mozno niekedy v buducnosti sa naskytne lepsia prilezitost na zoznamenie.
Vy by ste isli s niekym na 1. stretnutie za podmienok, ake mal on?
Dodam, ze podla chatovania mam z neho dobry pocit, povedali sme si fakt velmi osobne veci a nemala som pocit, ze by klamal alebo si vymyslal. Medzi recou sme sa o sebe dozvedeli, ze sme obaja nezadani, ale sme si hned na zaciatku povedali, ze ani jeden druheho si nejdeme narokovat - len cisto kamaratske chatovanie, ze teraz ani jeden nikoho nechceme.

kafe

som besná turistka, ale s cudzím chlapom by som na túru určite nešla. Aj keby sme si písali 5 rokov, proste prvé stretnutie určite medzi ľuďmi.
Tebe môžem len pogratulovať k správnemu rozhodnutiu. Je fajn vidieť baby, čo nie su padlé na hlavu, drž sa dievča.

lost

moj pes este zije :D

mam foto :D mozem prilozit aj dnesne noviny :D a moze sediet, alebo stat, alebo cokolvek :D

mam tisice fotiek svojho psa :D cize neni problem hrat sa na ziveho par mesiacov este :D mozno aj rokov :D

lenilenka

Ovecka - mna tiez napadlo, ze je asi hanblivy a tak a ja tiez nesrsim velkym sebavedomim v takychto situaciach, preto sa mi ten moj navrh zda lepsi na taketo situacie ......a hlavne, ak o nic nejde, nie je to stretnutie zo zoznamky, kde si hladame vaznu znamost :)

0vecka

podla mna tu take scenare z filmov nehrozia... kebyze xce typek niekoho uniest tak si s nou nepise nejako dlhodobo... iba ze by to bol nejaky tazky uchyl ktoremu ide o to ziskat doveru... si zoberte ze ulice su plne ludi ktorych sa da uniest... po pripade by stacilo zobrat slapku z ulice... ale je pravda ze na zivo si ludia nemusia sadnut a potom je to trapne tak dlho s nimi travit... si myslim ze typek nieje moc sebavedomy ked to takto xce riesit....

lenilenka

jajka, Laurina - mna to fakt nenapadlo, vymenit si fotky....posielali sme si fotky z miest, kde sme boli, ale ani na jednej sme neboli zachyteni my :). A urcite to nie je nikto z mojho okolia, Laurina - bola som davnejsie v tom meste, kde byva a tak som sa vypytovala, ako to tam teraz vyzera, tak poslal fotky tych miest :). Viem, ze toto je "napadnutelne", ale ja mu fakt verim, ze to vsetko bola pravda, co mi pisal, len ten zaver trochu nechapem.
A kedze sme od seba daleko, nepredpokladala som, ze sa niekedy stretneme a vtedy bolo pre mna podstatnejsie ze som sa mohla vyzalovat niekomu, kto zazil to, co ja. A zase povedal mi veci, ktore si nemohol vymyslat, natolko zase ludi poznam. A keby ma chcel vodit za nos, tak ma nenatahuje pol roka ...nie?

Laurina22

Lenilenka tak za prve.Pre mna tiez nie je vyzor podstatny,ale uz ked dam niekomu moju mailovu adresu a pisem si s nim denno denne,zdoverujem sa mu so svojimi sukromnymi vecami a problemami,tak chcem vediet,s kym sa zhovaram.To nie je o tom,ako vyzera,podla mno to je prirodzene a ludske.Co ak je to niekto z tvojho okolia a ani nevies,komu rozpravas o svojom zivote?

Bingham...prekvapenie?Uuuha,vzrusujuce.

AdamKrt...som sa pobavila.."aby si nechcene neskoncila niekomu na jeho klobaske":-)))

jajka001_

no ale aj tak, ked si uz tak dlho pisete je normalne ze si ludia vymenia fotky. on vobec nemusi byt ten za koho sa vydava. treba byt velmi opatrny pri takychto stretnutiach.