prve stretnutie

Príspevok v téme: prve stretnutie
lenilenka

Asi pred pol rokom som na jednom fore hladala pomoc s nejakymi vecami do skoly a jeden chalan mi vtedy dost pomohol. Ostali sme odvtedy v kontakte cez chat - zijeme kazdy na opacnom kocni statu. Pisali sme si dost intenzivne, aj niekolkokrat za tyzden. Postupne sme si povedali aj dost osobne veci, vyzalovali sme si svoje starosti a problemy. Zdalo sa, ze dost dobre rozumieme. Nedavno mi napisal, ze bude mat sluzobne cestu do nasho mesta, ze tu ponavstevuje par kamaratov a ze by sa rad stretol aj so mnou, ked uz sme taki dobri virtualni kamarati :). On a jeho kamosi su dost vasnivi turisti a maju pobehane skoro vsetky hory a kopce. A on navrhol, ze by sme sa teda pri jednej takej ture mohli zoznamit. Ja som vsak nesulasila. Nie preto, ze mam nieco proti turistike, ale nezdalo sa mi vhodne ist s niekym, koho som v zivote nevidela, sama do hor. Navrhla som posedenie pri kave alebo zmrzline niekde v meste. On na to, ze jemu je kavickovanie proti srsti a ze on je "horsky" clovek a mesto moc nemusi. Ja som na svojom trvala a tak on povedal, ze to teda nechame tak a mozno niekedy v buducnosti sa naskytne lepsia prilezitost na zoznamenie.
Vy by ste isli s niekym na 1. stretnutie za podmienok, ake mal on?
Dodam, ze podla chatovania mam z neho dobry pocit, povedali sme si fakt velmi osobne veci a nemala som pocit, ze by klamal alebo si vymyslal. Medzi recou sme sa o sebe dozvedeli, ze sme obaja nezadani, ale sme si hned na zaciatku povedali, ze ani jeden druheho si nejdeme narokovat - len cisto kamaratske chatovanie, ze teraz ani jeden nikoho nechceme.

bingham

ja by som vybral taku tmavu lesnu cesticku kde nikto nechodi...a prehadzoval by som si noz z ruky do ruky...ale ani ta zmrzlinka neni zla...

lost

Suhlasim s jajka001_ :)
Vyborny napad, zobrat niekoho so sebou, ked uz do lesa..

Ved to uz ani ja by som sa na take nedal a to som muz :D

To ze si rozumiete, ako nechcem ti kazit iluzie, este nic neznamena.. A teraz nemyslim na nejakeho kanibala z Kysaku, avsak to ze si opatrna - ak JEMU NA TEBE zalezi, ti NEMOZE zazzlievat..

Ak by sa URAZIL, ze mu NEVERIS, tak uz len to je podozrive..

Avsak je mozno len extremne nekavickovy typ :) I ked, kapucino by ho nezabilo. Avsak urazit sa na tomto je znacne pritiahnute za vlasy.. A to nie som nejaky "spolocensky typ"..

moonriver

DOBRE SI UROBILA KED SI ODMIETLA jeho sposob stretnutia.Aj ked si cahtujete ale predsa je to ne námy človeka písat si može čo sa mu chce a realita nemusi byt s týkm totožná.
Prvé stretko s neznámym len na verejnom priestranstve nie niekde v lese a ešte sama s ním.Tak navrhni mu zmrzku a prechádzku po meste kde ta chce vidiet.

elsa5.5

lenilenka no neviem o nič nejde ak by ste išli ráno a večer sa vrátili tak mu navrhni že by si sa s ním rada stretla len ty sama niekde inde ked nemá rád kávičky aj ked malo by mu to byť jedno kde sa stretnete hlavne že sa uvidíte nie

jajka001_

mohla by si s nim ist ak by si vzala aj nejaku dalsiu kamosku ci kamosa. na nejaku kratsiu turu. ale aj tak by bolo vhodnejsie najprv si pokecat v meste, nemusite sediet ved sa prejdite po meste, ukazes mu ho.