Samota beznádej prekliatie

Príspevok v téme: Samota beznádej prekliatie
incognito

Zdravím tuto temu som sa rozhodol zalozit preto ,lebo som na pokraji síl nechapem čo sa to stalo v mojom živote z úspešného mladého muža sa pomaly,ale iste stáva opak.Pred pár rokmi som žal úspech a pozitivne informacie z kazdej strany no nastalo obdobie ktore to vsetko zmenilo a ja neviem cim to moze byt,myslim ,ze som stratil pozitivne myslenie a iskru neviem ci to je vekom ,ze uz niesom najmladší a zaslepený este tými snami o vsetkom krásnom ,alebo ci je to tá krutá realita ?No som sám co som nikdy nebol a uz v sebe nenachadzam vnutornu silu bojovat ,lebo robím vsetko pre to a neprinasa to ovocie niekedy som zil inak a horšie a bolo to super tak o com je tento svet ked sa clovek zmeni k lepsiemu a zanecha ten starý mladícky zivot uz ostane navzdy sám ?Mam 24

xantipkaR

Nebojte sa stretneme sa v pekle...:-)))ale kto si peklo už na zemi prežije jaký bude potom na onom svete happy:-)))

Genesis

ale mozeme vsetci verit ze si kazdy z nas najde uzasneho partnere a vsetci budeme stastni az do smrti :)

to je krasne na viere ;) ... mozete verit comu chcete ;)

len skoda ze realita a viera su v drtivej vacsine taaaaaaaaaak daleko od seba ;)

incognito

Heh práve že to je to že tak zmýslam a nič neprichádza a uz dlho nic mám to zase skusat cez net nadialku ?Uz mi to tak raz vyslo

Genesis

hihi keby tento svet fungoval podla toho co si kto co zasluzi tak by bol uplne iny :)

podla mna je vysoko pravdepodobne ze si babu najdes ... to ci sa ti ale ten dalsi vztah vydari a neskonci tym ze ta rani je uz menej pravdepodobne

taka je proste realita

xantipkaR

No vidíš ja verím že keď budeš takto zmýšľať, určite si nájdeš dobrú babu, lebo si to zaslúžiš...ja ti držím palce strááášne silno nech ti to vyjde čím skôr:-))))

incognito

xantipkaR:
Ok uz nebudem fnukat len som to potreboval dostat zo seba von kedze tu nemam takých priatelov ktorým by som sa vedel vyspovedat dusím to v sebe .Pripadáš mi ako fajn žienka nechapem muzov ktorý vedia ublizit takej dobrej dušičke ako si ty

incognito

A zeny v našom meste detto ked som odcestoval za pracou vzdy som si nasiel nejaku priatelku no teraz som v takom stave zlom ,ze verim ze tentokrat by som si ju nedokazal najst.Ako vratit spat to pozitivne myslenie tu harmoniu do zivota.