Samota beznádej prekliatie

Príspevok v téme: Samota beznádej prekliatie
incognito

Zdravím tuto temu som sa rozhodol zalozit preto ,lebo som na pokraji síl nechapem čo sa to stalo v mojom živote z úspešného mladého muža sa pomaly,ale iste stáva opak.Pred pár rokmi som žal úspech a pozitivne informacie z kazdej strany no nastalo obdobie ktore to vsetko zmenilo a ja neviem cim to moze byt,myslim ,ze som stratil pozitivne myslenie a iskru neviem ci to je vekom ,ze uz niesom najmladší a zaslepený este tými snami o vsetkom krásnom ,alebo ci je to tá krutá realita ?No som sám co som nikdy nebol a uz v sebe nenachadzam vnutornu silu bojovat ,lebo robím vsetko pre to a neprinasa to ovocie niekedy som zil inak a horšie a bolo to super tak o com je tento svet ked sa clovek zmeni k lepsiemu a zanecha ten starý mladícky zivot uz ostane navzdy sám ?Mam 24

xantipkaR

No ja ti neviem ja som mala mladšieho partnera a rozumeli sme si potial pokial jeho rodine to nezačalo vadiť, potom aj začnú do teba vrtať kolegovia a priatelia aj ked nikto by to nepovedal že som staršia skor tí čo nás nepoznali si mysleli že je starší on, ale....nevydržal nápor a rozišli sme sa...a som z toho v pr...ly ak chceš staršiu partnerku si dobre premysli či potom nebudeš zasa bojovať so stresom a strachom ako moj bývalý a ublížiš zasa seba a aj tej osobe...žijeme v predsudkoch máš silu ich prekonávať? Hadam nájdeš aj babu seberovnú čo bude dostatočne vyrovnaná a vyspelá bude to pre teba jednoduchšia a priechodnejšia cesta ver mi.

Genesis

tvoj problem moze pramenit z cohokolvek:

v podstate mas nieco ako depresiu ... a tu moze vyvolat virus, bakteria, hormonalny imbalance, nedostatok nejakej latky, porusena enzymaticka reakcia v tele, potravinova intolerancia jednoducho je tam milion moznosti ... nie vzdy je problem v zlom vzorci rozmyslania .. depresia moze byt este skor ako zly vzorec rozmyslania a rozmyslanie sa neskor len upravi na to ako sa telo citi

moje rady :
1. zdrava jednoducha strava vela surovej zeleniny
2. snaz sa robit nejaku fyzicku aktivitu
3. snaz sa menej mysliet :)
4. skus sa otuzovat
5. snaz sa nebyt sam
6. skus pozititvne sugescie - ich ucinok nie je v tom ze sa splni co bude v sugescii ale v tom ze akonahle si opakujes sugesciu v hlave tak uz tam nemas miesto aby si rozmyslal nad depresivnymi vecami :)

ak vsetko zlyha chod k psycholoovi a az potom k psychiatrovi

mozno nic z toho ti nepomoze pretoze aj to je realita .. nie na vsetko je liek a vela ludi sa narodilo v podstate len preto aby sa trapilo a clovek to jednoducho nezmeni ... ak ale ten tvoj stav nedokazes zmenit tak si aspon mozes povedat ze si pre to spravil vsetko :) a ak nie vsetko tak aspon vela :)

incognito

xantipkaR:
Ano presne to mi chýba porozumenie a osobka pre ktoru by som zil no otazka je ci taka vobec existuje zatial sa nasla jedna no bola starsia a len tá ma vedela pochopit takze pochybujem ,ze by ma nejaka moja rovesnicka vedela mat rada takeho aky som fakt som takú este nestretol skor to porozumenie a sympatie vidím u starsich zien a toto ma dost deprimuje ...

xantipkaR

Poviem ti to čo vieš aj ty len si to chceš asi potvrdiť chýba ti to čo aj mne a každému vzťah, osoba ktorá bude pri tebe s ktorou budeš rád, bude ťa chápať a ľúbiť ktorej môžeš dôverovať, hádať sa smiať aj plakať, túlať sa skrátka bude naplňať tvoj život ve dvou se to táhne líp...v tomto ti lae neviem poradiť sama más týmproblém snáď to príde príve vtedy keď to budeš najmenej čakať... a možno skoro..len neseď doma tam to nestretneš...

incognito

xantipkaR :
Viem ,ze niesom sám no nechapem kde sa stratila tá moja iskra ktorá mi prinasala aj to dobre zo zivota obcas teraz vnimam len to zle a nic ma nevie potesit tak uprimne to uz som aj citovo prazdny bez lasky a opusteny navzdy

incognito

bella12:
Ano bol som vo vztahu krásnom aj ked nebol idealny a bol plný roznych zvratov,ale bol krásny mozno práve preto no ako som sa menil zacala so mna vyprchavat tá iskra ten zápal čo vo mne bol a to zasiahlo aj vztah a stal som sa obycajným nezaujomavým typom ked predtým som bol priebojný a sebavedomi a z toho sebavedomia mozno pramenila aj ta krasa ktoru uz teraz ako zmenení tak nevnímam skor naopak sa dost podcenujem a hovorím si co vtedy na mne tie baby videli ?Zmenil som sa hlavne kvoli sebe rodine a okoliu moj zivot bol velmi taký nesputany a akčný a vo vnutri som vedel ,ze viem byt aj iný dobrý no ten klud tá harmonia prinasa len utrpenie mojej dusi

xantipkaR

A čo si myslíš že ja som tu na tejto stránke že som happy velmi dobre viem a chápem ako sa cítiš, vieš koľkokrát mám cestou z práce chuť napáliť to autom rovno do múru, ale pod sebazáchovy bol zatiaľ silnejší, vieš čo zatiaľ si šupni persen forte je na prírodnej báze a mne to aspon na čas utlmí tieto stavy bud to prekonáš, alebo musíš k psychologovi na tom nič nie je sám si neporadíš a tuná ti môžeme radiť ale nie sme odborníci.

bella12

incognito,
určite sa nevracaj k svojmu starému spôsobu života. Ničil Ťa, aj keď si to asi ani nevnímal. Mal si veľa žien, ale mal si aj lásku? Miloval si a bol si naozaj milovaný? Nebol si vtedy navonok úspešný, ale vnútorne prázdny?
Je dobré, že si zanechal to staré, problém môže byť v tom, ži si ho nenahradil niečím novým, hodnotnejším. Je to ako s domom, vyhádzal si haraburdy, poupratoval, a ... nechal tak. Nezariadil a nevyzdobil si ho, takže ostal čistý, ale holý, prázdny. Preto si v pokušení vrátiť sa späť k tomu, čo bolo. Nájdi si niečo, čo Ťa bude dvíhať hore, niečo hodnotné, pre čo by si žil.

Inak, prečo si vtedy pred rokom vlastne rozhodol zmeniť svoj život? Si stále v kontakte so starou partiou?

incognito

xantipkaR :
A to dobré obdobie ma čaká asi vtedy ked sa uz uplne zrutim asi nieje normalne ,ze kazdý den rozmyslam ako umriet ako dalej co urobit pre zmenu pre ten správny impulz vpred,moje myslenie sa uz prejavuje vsade uz sa to proste rúti vsetko a ja si pripadám čoraz viac a viac bezmocný a sám nechcem hladat pomoc takzvaných odborníkov ,lebo z ich rečí by mi este viac preplo .Mozno je to tým ,ze som uz rok sám bez partnerky a to som bol zvyknutý inak no uz si ani neverím a povazujem sa za uplnu nulu totalnu mam sklony k samovrazde

xantipkaR

Prepáč máš 24 možno momentálne máš zlé obdobie,ale ver mi to dobré ešte príde máš najlepší vek, ono niekedy ked človek dozreje a začne brať život vážne tak mu to môže aj spôsobovať problémy, ale raz si hore raz dole neboj sa ešte máš len všetko pred sebou...