Akutny nedostatok lasky

Príspevok v téme: Akutny nedostatok lasky
Genesis

toto je len taka tema na odlahcenie bo je to tu sama depres tema :)

mozno vela ludi bude pindat ze tato tema nesuvisi zo zdravim :) ale mne uz to ze som sam poriadne lezie na mozog a narusuje dusevne a ine zdravie :)

kde sa pohnem vsade behaju pariky a drzia sa za ruku a mojkaju sa :)

takze otazka na vas :) kde v Ba sa daju zohnat fajn nezadane zeny pre chlapa okolo 32 rokov :) ... take citlive a dobrosrdecne mozu byt hamblive proste ziadne karieristky, diskofilky ani nymfy .. nieco take mile male a zlate mierumilovne :)

len mi nepiste ze v kostole bo tam ja nemozem :) ja sa s tym hore moc nemusim a po vstupe do kostola vrie svetena voda ;)

a drazdiak tiez nefunguje bo tam je nejak vela chlapov a malo zien :) a aj tie co su vsetko poparovane :)

ewelinka

To myslis vazne? Nikto nema rad depresivne typy... Ja som sa na 100% narodila do nespravnej doby, lebo verim len v jednu osudovu lasku a po nej sa to uz da len na nieco hrat...bohuzial:( mozem byt hoci aj hned zajtra s niekym, ale ten cit uz nedokazem vratit:(

Genesis

Beskyd:

ono s blavou som nikdy nemal nejak dobre skusenosti .. ale posledne dve moje priatelky boli cesky :) .. brno tu som si skoro zobral a olomouc :) ... a mozem ti povedat az taka vyhra to oproti Blave nebola :) .. i ked ten olomouc na to pindat nemozem :) ta mala aspon charakter :)

Genesis

ewelinka :)

blbost :) milovat sa da aj viac krat v zivote :)

bohuzial to ze sa ti jeden stah pokafral ti nezaruci ze ten dalsi sa ti nepokafre tiez a nebudes z neho na konci moc nestastna

ja mam za sebou 11 nevydarenych vztahov .. z toho s dvoma som sa uz pokusal o dieta a chcel som si ich vziat a ani vo sne by ma nenapadlo ze sa to moze zvrzat .. zivot je ale mrcha ... zo dna na den vam moze zobrat uplne vsetko ..

ja to stale tvrdim .ˇ) ja som sa proste narodil na nespravnu planetu ;)

jajka001_

ewelinka, lasiek v zivote, osudovych, mozes zazit aj tri. neboj sa si este mlada, stretnes ho. daj tomu cas. musis sa dat dokopy.

Ewelinka

Dalsia tema podobna mojej...prave som ju zalozila.Tiez dajako stracam zmysel zivota, a to vsetko preto, ze sa uz 2roky trapim.Vsetko pre lasku.Chcela by som spoznat muza, ktory by mi ukazal, ake to je znova milovat a byt stastna, ale bojim sa, ze vsetko uz mam za sebou.Vraj milovat sa da len raz v zivote.Tak potom by som chcela zomriet co najskor:(

xdanielax

no to je vyborne ze tajne dufam :D no ved ktovie, mozno sa raz postasti.
jajka... no uz aj 28 mam :( bleeee :-// si na tom podobne? :D