Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnúť a spevniť?

Príspevok v téme: Ako schudnúť a spevniť?
Repuznel

Ahojte,

mám 169cm a 55kg. Každý by povedal, že ideálne miery ale to nie je pravda. Nie som tučná, nikdy som ten pocit nemala, iba...
...som taká mľandravá. Hlavne brucho, stehná a zadok. Dlhé roky som plávala, behala a nikdy som ten problém nemala. Ani pár rokov po tom, čo som skončila aktívne športovať.
No teraz. Budúci mesiac mám svadbu a chcela by som si nejako spevniť postavu + upraviť jedálniček, keďže viem, že to spolu súvisí.
Čo je najlepšie, aký pohyb?
A čo jesť a nejesť?
Som dosť neznalá v tomto, keďže som nikdy žiadne diéty nedržala.
Poradíte? Pomôžete? :)

Ďakujeem

lukas69

anoo anooo nejest jednuduche sacharidy ked len tak lezite pred telkou...co je jednuduchy sacharid ? sararidy su cukry a su 2 druhy ten jednoduchy je hlavne v sladkostiach ako ich pozname cokolada a tak dalej... ak chcete rychlo schudnut..chodte na liposukciu..ak chcete schudnut zdravo bez jo-jo efektu tak mi napiste na email lmichalec69@gmail.com som welnes poradca a nezavisli distrubutor vyzivovych doplnkov stravy pre chudnutie a zdravie

katka1402

ahojte, pridávam sa k vám, mám presne ten istý problém, tie isté partie. som štíhla relatívne si myslím 165/48 ale ochabnuté telo na štíhlej vyzerá asi najhoršie :( tiež som mala hrozné stravovacie návyky - obrovské porcie, vačšie omnoho ako moj priatel, ktorý je 2x vačší, veľa preveľa veľa krát za den, brakovanie chladničky v noci, milion sladkostí...a tak by som vám mohla hovoriť... teraz už asi týžden mám zmenenu stravu. obmedzila som sladke, biele pečivo, nepijem malinovky, snažím sa jesť pravidelne, kopu zeleniny a bielkoviny samé a ked sa da aj cvičiť. ja by som si netrufla takto radikalne jesť iba zeleninu a maso, aspon jogurty, syry a tak to jem v pohode, aj obedy mavam v podstate klasicke. musím povedať že na brušku to trošíííčku vidno, hlavne niesom taka nafuknuta. problém mám skor s cvikmi na tie spomínané partie. nohy mám tenké, tie posilovať ako tak viem, aj zadok povedzme, ale čo s bruchom?? brušakov urobím 10 a odpadnem, nechapem ako niekto može robiť 100 alebo nebodaj 1000 za den.. do posilky velmi nemám príležitosť chodiť, takže všetko riešim doma. chystám sa kupiť si rotanu, nemate s nou skusenosti??

miniemaus

Ahoj Rapunzel,
tak rovnaky problem, tiez postava ok, ale vsetko ochabnute :/// nastastie kamarat je osobny trener a dal mi par dobrych tipov, co ano, co nie- hlavne teda ohladom toho jedalnicka- lebo ja som sa dobre napchavala(vybrakovane sladkosti o 23:00)cele mi to upravil a pripravil cviky na mieru. nasmeroval ma na paleontologicku dietu- cele to spociva v tom, jest len cisto maso a zeleninu (spolu , samostatne, zeleninu dusenu, surovu najmä, aby tam boli obsiahnute vsetky vitaminy..)- musim uznat, ze po 2 tyzdnoch som si uplne zvykla, zaludok je ok a vidim to aj na postave. ako robilo mi to vazny problem, takto sa zapriet, ale toto je vraj najlepsie pripraveny jedalny listok k tomu, aby si si vyformovala postavu (samozrejem step 2- cvicit , cvicit, cvicit :D) a pit hrozne vela vody!!!! naozaj to dobre dodrziavat- za vodu ma velmi piloval- cvicit ok, bez sladkosti prezijem, ALE!!mne totiz velmi chutia sladene vody, vypijem normalne aj mineralku- resp. stolovu vodu, ale voda z vodovodu (je sice nezavadna, ale chutovo nic moc)+ trepat domov stale 6balenie mineralky a sama, ked to nemam na ociach, normlane zabudam na tu vodu! :///ten chalan ma ale risenie na kazdy moj pokus o vzdor:D rovno ma naordinoval do obchodu a kupila som si tu filtrovaciu konvicu brita- neviem ci poznas, ale fakt super vec, ( rovno som ju odskusala a supla aj do prace babam, tak sa tesime na postavicky na leto:) voda stale pri sebe, pekne cista a hrozne dobre chuti, tak som sa uz konecne naucila dodrziavat ten pitny rezim.
tuto ti este posielam link neco k tej diete doma.nova.cz
a vela veeela vody :)))

tak dufam, ze som ti aspon trosku pomohla a prajem vela stastia a aby ti vysla krasna svadba :)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnúť a spevniť? - Fórum - ZDRAVIE.sk