Bolest hlavy pri orgasme

Príspevok v téme: Bolest hlavy pri orgasme
miro1988

Dobry den!Potreboval by som pomoct s mojim problemom.Mam 22r.a uz 2 tyzdne mam problem pri sexe.Ked sa blizim k orgasmu zacne ma nenormalne boliet hlava a ani po orgasme ma to neprejde.Niekedy bolest pretrvava aj cely den.Tento problem som uz mal asi v 17r.no preslo ma to a teraz je to tu zase.Priatelka je uz zo mna zufala a posiela ma k doktorovi no mne je to blbe.Bojim sa ze je to nieco vazne tak mi prosim poradte.Dakujem

AdamKrt

Pravdepodobne horsia priechodnost cievok. Radsej chod k lekarovi. Mozes mat zanesene vlasocnice cholesterolom, alebo hustu krv. Da sa to liecit aj doplnkami

- napr. uzivanie vyssich davok lecitinu, odburava cholesterol a zlepsuje prietok vlasocnic v mozgu,
- hloh v kombinacii s jablcnikom /tinktura alebo caj/ zlepsuje priechodnost ciev, vyrovnava tlak, jablcnik posilnuje cinnost srdca
- wobenzym - enzymaticky pripravok, posilnuje imunitu, zlepsuje hojenie ran a zapalov, ak mas nejake v tele - a vedlajsim ucinkom je aj to, ze krv je po nom trochu redsia, takze pri zlej priechodnosti cievami to moze ulahcovat.

Pozor, hloh sa nesmie uzivat, ak by si uzival lieky na tlak.