Podviedla som svojho priatela

Príspevok v téme: Podviedla som svojho priatela
paula987

Strasne ma to mrzi,sme spolu uz tri roky. Asi pred mesiacom som bola u kamosky na oslave, bol tam super chalan, celu noc sme sa spolu bavili, bolo nam spolu super a ked oslava skoncila zavolal ma k sebe,ja som suhlasila a tam sa to stalo :(( Nebola som ani opita ani nic podobne,takze na to nemam ospavedlnenie. Proste ma pritahoval a neviem,nejak som nepremyslala :(( S priatelom som uz tri roky,velmi ho lubim a je to moj prvy vo vsetkom. Neviem preco som to urobila,mozno som to len chcela skusit s niekym inym,ale neskutocne ma to mrzi. Myslim na to,uz odkedy sa to stalo a neviem si to odpustit. Je mi to strasne luto. Neviem sa pozriet priatelovi do oci,je mi z toho nanic. Mam mu to povedat? Ci sa snazit na to radsej zabudnut? Nechcem o neho prijst,ale neviem ci s tymto klamstvom dokazem zit.

Poison

Milá paula987
Spadla si do pripaste z ktorej sa nedostaneš von.. Ludské myslenie a konanie je nevyspytateľné a zvlášť to ženské. Ked sa žena zblázni, tak šmahom ruky je ochotná zničiť všetko a všetkých okolo seba. Jednoducho ide aj cez mrtvoly. Nič ju nezaujíma, nič nezastaví. Pre zážitok, pre okamih zničí všetko, čo prácne budovala a udržiavala niekoľko rokov a to všetko iba pre takú sprostosť ako šteklenie motýlikov v podbrušku.... Veľa šťastia a hlavne aby si nikdy nemusela riešiť podobnú situáciu ako mnohí z nás. To členstvo v tom klube je fakt nezávidenia hodné....

rebellin

Prečo by sa mala z toho spovedať? Vyspala sa s iným, je tam toho. O pol roka si na to ani nespomenie. Netreba nikomu nič hovoriť, treba mlčať. Ale je zaujímavé, koľko puritánov a moralistov sa tu zišlo. Najlepšie na nich je to, že keby mali príležitosť, spravili by to tiež. Magori.

miro001

Musíš sa rozhodnuť alebo mu to povieš a bude koniec, alebo to budeš tajiť celý život. Na smrteľnej posteli sa môžeš z toho vyspovedať a možno ti bude odpustene. Muži neveru neodpušťaju.

TatiankaCmuQ

My sme sli na krstini a tam som sa zamilovala do jedneho chalana ale nemozem na neho zabudnu a ja chcem abi som zabudla a este mi pise na pokec ze ma chce ale ja nemozem ja mam 15 a on 16 aleeee..... Mna us nazaujima a chcem na neho zabudnut kamoska mi radi abi som mu napisala na pokec abi na mna zabudol ale ja to nedokazem lebo lubim ho .....Ale aste jedneho chlapca milujem neviem sa rozhodnut aboch dvoch lubim rovnako tak ja racej dam koniec aj prvemu aj druheme lebo inak sa neda ak im dam konec bude to lepsie a najdem si ineho zabudnem na neho a bude pokoj ...Tak toto bolo asi vsetko .... Ahoj

User_37597

kks ta tema je viac ako 3 mesiace stara a vy jej este stale radite? :D :D :D
oni sa uz urcite 50x rozisli a ona sem len jednorazovo napisala...

malajka

Moji mili, na neveru sa nikdy nezabuda, zabudne na nu tak ten co je spity na mol a nic si na druhy den nepamata. Ked uvidis svojho priatela tak stastneho a veriaceho ze ty niesi taka ako ostatne ze ty nedokazes podviest tak ta to veru ze bude mrziet este viac. A neznasam takych ludi co vravia ze to ma utajovat ze na to zabudne. Je to sice utesujuce ale neni to pravda. Ak si ho podviedla a to si nebola opita ani nic tak si za to plne zodpovedna a tym padom ho asi tak Nemilujes ako si myslis, asi ta tak nepritahuje. To je moj nazor, nebudem ta odsudzovat ale podla mojho nazoru si riadna svina a nic ta neospravedlni. Ak chces aby sa to nedozvedel tak sa s nim rozid a nechaj o nech si najde taku ktora mu nic take nikdy neurobi :(

lidka2

Paula 987!

Nehovor mu nič,časom zabudneš!!!

Mne sa stalo niečo také,že sme boli na stretavke/z 28 sa nas zišlo len 18 a dlhšie nás zostalo len 8,/4chalani a 4holky/, chalani nám dali niečo do nápojov,že sme boli povolné a tak sme sexovali jeden cez druheho a ani neviem s kolkymi som bola,predstav si,že to natočili na kameru/teda niečo/. Keď sme neverili,tak nám to pustili. Robila som oral s usmevom/pritom som nikdy predtým/ a sexovala i s dvomi,myslim nato a zabudam! Ale v reale to nebolo zlé!!!!
Manžel o ničom nevie...zabil by ma!!!!!!!

KUNET

berte to ztej lepšej stránky mam 2 ročny vztah a nebola som si ístá či je to len zvyk alebo či ho naozaj milujem podviedla som ho a uvedomila som si, že ho milujem a nechcem ho podviest