Podviedla som svojho priatela

Príspevok v téme: Podviedla som svojho priatela
paula987

Strasne ma to mrzi,sme spolu uz tri roky. Asi pred mesiacom som bola u kamosky na oslave, bol tam super chalan, celu noc sme sa spolu bavili, bolo nam spolu super a ked oslava skoncila zavolal ma k sebe,ja som suhlasila a tam sa to stalo :(( Nebola som ani opita ani nic podobne,takze na to nemam ospavedlnenie. Proste ma pritahoval a neviem,nejak som nepremyslala :(( S priatelom som uz tri roky,velmi ho lubim a je to moj prvy vo vsetkom. Neviem preco som to urobila,mozno som to len chcela skusit s niekym inym,ale neskutocne ma to mrzi. Myslim na to,uz odkedy sa to stalo a neviem si to odpustit. Je mi to strasne luto. Neviem sa pozriet priatelovi do oci,je mi z toho nanic. Mam mu to povedat? Ci sa snazit na to radsej zabudnut? Nechcem o neho prijst,ale neviem ci s tymto klamstvom dokazem zit.

ajjaja

Nehovor mu to. Keď by sa aj s tebou nerozišiel hneď, ale už aj tak by to vzťah naštrbilo tak, že by ste sa rozišli neskôr. Tak isto dopadol aj môj známy. Žene sa priznal, lebo to nemohol uniesť. Žena mu aj " odpustila ", ale už to bolo na h ... Pri každej príležitosti to mal na tanieri, bolo to už stále medzi nimi či chceli či nie. Potom sa už všetko sypalo na kopu a dospeli k rozvodu :(
Viem, že ti je ťažko, aj to, že si spravila blbosť, ale už to nevrátiš. Ak chceš s ním ostať, zmier sa s tým :(

danielaaa

trala, chlap by to nenapisal a neriesil to vobec, proste sa to stalo, len zena ma vycitky, chlap by takuto temu nezalozil....

trala

aký ste tu všetky povrchné...keby chlap napísal, že podviedol priateľku, tak by ste sa všetky do neho pustili ako sliepky a riadne mu vynadali...nevera je nevera povedz to priateľovi a ak ho ľúbiš tak ho pros na kolenách o odpustenie....

elsa5.5

ono to aj tak vypláva na povrch nejako sa to dozvie takže až sa vieš tak dobre pretvarovať tak to nehovor aj tak nechápem milujem ho a podvedieš ho aj ked je prvý možno by si mala pouvažovať že on nie je ten ktorého naozaj chceš....môže ťa niekto priťahovať,ale to neznamená že sa s ním máš vyspať to čo je ked niekoho nechcem vzťah ukončím a nájdem iného,alebo ťa lákajú čisto sexuálny partneri....

xantipkaR

No nehovor mu nič inak sa rozídete, musíš to teraz vydržať bohužiaľ, nemala si to urobiť teraz sa hrať na ľútosť a priznať sa je rovno ako keby si sa chcela rozísť chlap ti neodpustí parohy nikdy!!!

Lucinka26

pre tých čo hovoria že ženy sú horšie ako muži

hm no neviem.. chlap ked podvedie neprizná sa.. prečo? neviem, ale odôvodní to tupými slovami "NECHCEL SOM ŤA VIAC TRÁPIŤ PRETO SOM TI TO NEPOVEDAL".. každý deň flirtujú s inými a žiaden nie je iný.. majú to proste v sebe chcú byť žiadaní
a ked podvedie žena? hryzie ju svedomie plače cíti sa ako najväčšia k**** a preto sa chce priznať pretože nemá to srdce pozrieť sa niekomu do očí s tým že ho klamala!.. samozrejme sú aj výnimky.. toto je len môj názor
a.. ja by som mu to povedala..

mind

Ak mu to povieš, uľaví sa tvojmu svedomiu...bude to sebecké. Ak mu to nepovieš, bude klamaný, tiež je to sebecké. Ale pri tej prvej možnosti, aspoň bude mať tvoj priateľ na výber. Ty si si už raz vybrala...daj mu možnosť, nech si aj on vyberie.

incognito

Lienočka ano som velmi velký inteligent :) čo ju mám lutovat ?Mala by sa priznat ak podviedla raz urobí to znovu a ten chalan bude pri nej iba trpiet raz sa to aj tak dozvie ak by som vedel jeho email hned by som mu to napisal nech vie akeho hada si chová na hrudi .