Podviedla som svojho priatela

Príspevok v téme: Podviedla som svojho priatela
paula987

Strasne ma to mrzi,sme spolu uz tri roky. Asi pred mesiacom som bola u kamosky na oslave, bol tam super chalan, celu noc sme sa spolu bavili, bolo nam spolu super a ked oslava skoncila zavolal ma k sebe,ja som suhlasila a tam sa to stalo :(( Nebola som ani opita ani nic podobne,takze na to nemam ospavedlnenie. Proste ma pritahoval a neviem,nejak som nepremyslala :(( S priatelom som uz tri roky,velmi ho lubim a je to moj prvy vo vsetkom. Neviem preco som to urobila,mozno som to len chcela skusit s niekym inym,ale neskutocne ma to mrzi. Myslim na to,uz odkedy sa to stalo a neviem si to odpustit. Je mi to strasne luto. Neviem sa pozriet priatelovi do oci,je mi z toho nanic. Mam mu to povedat? Ci sa snazit na to radsej zabudnut? Nechcem o neho prijst,ale neviem ci s tymto klamstvom dokazem zit.

Excita

Ak mate zalozeny vztah na uprimnosti, urcite mu to povedz. Chlapi su v tomto ini ako zeny, neodpustia neveru len tak(to by sme sa mali od nich my zeny ucit).
Pises, ze nevies ci dokazes s takym klamstvom zit, takze ked mu to povies, bude to lepsie aj pre teba a aj za cenu jeho straty. Nebud egoistka a netaj to len preto, aby si onho neprisla.
Ozaj, ty asi casto nechodis na oslavy, party a pod.? Trochu sa mi zda, ze si bola "pohltena" tou "vynimocnou" atmosferou, na ktoru si nebola zvyknuta , a preto...
ale ked pojdes opat na nejaku oslavu, alebo to je vlastne jedno kde, proste niekde, kde bude pritazlivy muz, pojdes s nim len preto, ze ta pozve?? Ved predsa ty si zena a mala by si okamzite odmietnut, aj ked sa ti niekto neviem ako paci...

Deee

Teraz si uz len rozmyslieť, či chceš ostať so svojim priateľom alebo nie,
ak áno, tak mu to v žiadnom prípade nehovor, nech ta tá úprimnosť ani len nenapadne, tráp sa so svojim prešlapom sama a ber ho ako menento, že uz nikdy viac, ako poučenie,
ak však nechces ostat so svojim priateľom veselo mu to povedz...
Nie je podľa mna nic horšie ako ked človeka, ktorý podviedol hryzie svedomie a rozhodne sa s týmto svojim trapenim podeliť s partnerom...ked uz ma človek dosť guraze, podviest, nech má aj dost sily niesť nsledky...
Ak by má manžel med prah vo podviedol a rozhodol by sa ostat so mnou, nikdy by som to nechcela vedieť, načo sa trápiť prečo a zaco...

Pista1

V dnešnej dobe sa to už otočilo... viac podvádzajú ženy, než muži! pričom v súvislosti s označením - neverník, viac dáva spoločnosť do popredia chlapov a to je zlé... je to minimálne vzájomné! Chlapi podvádzajú, ale ženy v tomto smere už dnes nie sú žiadne neviniatka...

plebiscit

mala to lutovat, ked si s nim lihala. jasne, ze viac trpi oklamany, ten, co zivi vztah, co je verny a dozvie sa o ku.rveni partnerky, tak asi ho to dost polozi.

akinku

Ako to vlastne je kto sa viac trapi?

Ta osoba ktora podviedla a teraz to velmi ale velmi lutuje alebo ta osoba kt.je podvedena a samozrejme sa to dozvie?

Kto je natom horsie?

plebiscit

este tolkokrat ho podvedies a on teba, ze sa voci tomu stanes imunna. teda ak bude tvojim zivotnym partnerom on.
Nic mu nehovor, to by bola velka chyba, ukazala by si tym len svoj egoizmus, pretoze svojmu svedomiu by si urobila zadost, ale hodila tarchu na neho.