Komisionálne skúšky na konci 9.ročníka v ZŠ

Ats1111

Prosim o pomoc mam komisionalne skušky z matiky a agliny strasne sa doto bojim lebo neviem ako to tam bude prebiehať a ucil som sa len tri dni ked nepisem na 5 tak budem opakovat 8čku?

jakub ALFO

prosim vas zajtra pisem komisionalky z matiky mal som na vysvedceni 4 a preto som sa rozhodol ze si ju chcem opravit no ale isly sme na dovolenku a prisiel my len papier ze to schvaluju ale neprislo mi co sa mam ucit tak preto som sa len 3 posledne dni ucil rovnice,obvod obsah kruznice,kedy kolko metrov s jedneho miesta kedy sa stretnu ... myslite si ze to staci a este som sa aj ucil teoriu kruznice ... secnica dotycnica, nesecnnica a taak myslite ze to fakt staci ?? a neprepadnem a idem dalej ?? :O

alexandraaa

ja som tež robila komisionalky koli hospitalizacii na 3 mesiace bola som na liečení ale nejako som to zvladla tak drzim prst :-) ale prebiieha to v pohode.z matematiky som tiež mala 4 a v pohode, ani neviem ako a preletela som a teraz som dokonc azmaturovala :-D takze sa ničoho neboj oni ti poradia :)

smajliQa

presne... ono je to len na zastrasenie.. aby vam neprechadzalo vsetko... proste je to trest za to, ze ste nechodili do skoly.. ale proste aj ked budes vediet odrapotat par slov, nechaju ta prejst..

tretiackaSS

no ja som tretiacka na strednej a na pol roka som mala komisionalne skusky -vyhybala som sa dejepisu :P
a prebiehalo to asi takto (komisionalne sme robili 4z nasej triedy)
vosli sme do triedy a profesorka nam povedala ze si mame vybrat papiere a pera (nikto nic nemal tak sme zacali rychlio zhanat, lebo nas uz chcela poslat prec s 5kami).
Potom (ja som sa zacala strasne smiat a 2x ma chcela zo skusky vyhodit ale vykryla som to :D) nam dala kazdej asi dve otazky a mali sme si ich pripravit na papier - nejake body si napisat aby sme vedeli o com budeme rozpravat....a potom sa kazdej pytala + dala ete nejaku tu otazocku.
Prebiehalo to uplne v pohode a nato ze som sa nic neucila som dostala 2 (kamosky dve povedali zenci nevedia a odisli - TO NEORB! lebo ony dostali 5 a ta posledna 4)
takze podla mna nestresuj voobec...je to len... "formalita" poviem ti....ucitelia to chcu mat tez z krku a nebudu ta tam dusit. Ja som bola u najprisnejsej profesorky a uplen pohodicka...len sa to nauc. Staci ked spravis na 4 a prejdes.
A 5 ti nedaju ani keby to boli najvacsie ucitelske svine.
Ani mne nedali na konci ZS komisionalne lebo sa bali ze by som icgh nespravila a ostala tam s nimi este rok navyse...a to nechceli :D :D :D D: :D :D
Budem drzat palce _D

Ale fakt sa nicoho neboj...podla mna je to len taka...... "formalita" alebo ako to nazvat....nooo ze to vyznie horsie ako to v skutocnosti je :D ono je to take zastrasujuce slovo...ze Komisionalne skusky :D nie? :D :D

ALENKA111111

a nevie niekto kto tie testy robi a ako vypadaju?to je na kruzkovanie...prosim aj o vyjadreniee tych,ktori ich uz robili na konci deviny,moc mi tym pomozete naozaj moc prosim velmi sa bojim

smajliQa

samozrejme ze ta vezmu na strednu.... ved na to ten reparat je... inak by predsa ani nebol... ak ho v auguste urobis, tak mozes v septembri normalne nastupit.

ALENKA111111

a ked to cistou nahodou napisem na 5,mam pravo robit v auguste reparat? vezmu ma vobec na strednu ked to nespravim ale v auguste to spravim?prosim o presnu odpoved