Komisionálne skúšky na konci 9.ročníka v ZŠ

ALENKA111111

dobre smajlinka :) snad to dobre dopadne,ale ved ked tam nebude nikto cudzi snad mi pomôzu nie??? nemyslis?

smajliQa

alenka.. hups.. tak toto nie je vobec dobre.. sama viem, ake robia rozdiely...
ku mne neboli spravodlivy na komisionalkach, pretoze som blicovala, 3 so spravania a podobne... sak mlady rozum sa rovna asi hlupy :D
no a potom takí co vymeskavali kvoli zdravotnym problemom, tak tych ani poriadne nepreskusali..

tak ti radim skoc za tou ucitelkou, a nestresuj uz o 2 tyzdne dopredu. radsej sa uc, a nevysedavaj za netom, to ti viac prospeje..

smajliQa

alenka,. .pravdaze je ich zaujmom aby si to spravila...
okrem toho ze si sa dostala na uzasnu skolu, aj vdaka nim pravda... tak si nebudu robit taku vizitku ze ta nechaju neprejst... ved to je aj ich vizitka, nie len tvoja.. ti hovorim, ze ak sa naucis z kazdeho rozku trosku, a ak si nemala problem v spravani tak to mas v kapse...

preco nezajdes za tou ucitelkou a nespytas sa jej, ci ti nemoze povedat, z akeho okruhu tem by si sa mala pripravit,? na co cakas,? bez za nou.

ALENKA111111

Ich zaujmom je aby som to spravila?to ako vieš? my sme mala škola,podla mna ma budu chciet o 1ziaka viac nabuduci rok,sme mala skola,a robim to 20juna

smajliQa

alenka, ziaden ucitel s cudzej skoly tam nebude, ved si na zakladnej...
ak mas dobre a slusne spravanie, tak sa nemas coho bat.. nestresuj sa zbytocne.. kedy to mas???
ked prides slusne pozdrav, a nauc sa jednu temu velmi dobre..

lebo ked si nebudes vediet so ziadnou rady, opytaju sa ta, ze z coho si sa pripravovala.. tak aby si vedela nejaku aspon na dvojku, a nechaju ta... aspon jednu jedinu...

doubledog

ak si niecim nenahnevala ucitelov, tak sa nemusis nicoho bat.

trosku sa nieco nauc, aby si nebola uplne duta, zvysok uz zariadia ucitelia. ich zaujmom je, aby si to spravila, takze sa o to postaraju.

Alenka1111

myslite ze tie skusky zvladnem ked som Stvorkarka slaba z matematiky a zo sloviny trojkarka?:(( ak nie tak co? ked napisem z jedneho 5 tak robim v auguste reparat alebo okamzite opakujem devinu?