zaujem o zenu

Príspevok v téme: zaujem o zenu
ruzovaduha

stretavam sa s muzom..len parkrat zatial ale paci sa mi. je normalne ak sa mi tri dni vobec neozve? nikdy som tento problem nemala a neviem ci to znamena ze na mna kasle alebo proste sa neozyva lebo je muz :D ja mu uz pisat nebudem stale ako prva.ked mu napisem sms vzdy mi hned odpisal nieco mile ale ako prvy mi nenapise nikdy.som z toho zmatena. viem ze tento problem je dost velka blbost ale riesia sa tu aj horsie :)

Weva

hej, pri telefonate je riziko, ze je chlap zavrety na WC kym manzelka vari veceru a vola odtial niekomu mensie ako pri sms :)))

Ale mne proste muz ked zaujem mal vzdy nasiel dovod napisat - preposlal link na nejaku vystavu o ktorej sme sa bavili, spytal sa ma na nazor - proste sa snazil ten cas co sme spolu neboli lebo sme v praci / mame program / s nasou rodinou / nejako preklenut.

Len ja neviem, ci to u duhy trva tyzdne a mesiace, ci je toto len druhe rande a on sa neozval hned.

alchemist

weva: jasne ze to je neporovnatelne, to som uviedol len ako priklad, aj ked nie najlepsi :), len som chcel poukazat na to, ze su aj zeny, ktorym aj ked napises, tak si daju hodne na cas kym ti odpisu naspät, pri pisani mas dostatok casu na vymyslenie odpovede, pri telefonate nie :)

Weva

alchemist - ale je asi ine ked pises kamoske ku statniciam a ine ked niekomu s kym randis, nie? Ta co mala statnice mozno dostala 150 sms v ten den a nestihla odpisat (ja ked gratulujem necakam odpoved).

no a podla mna nejde ani tak o to, aby jej ten muz pisal dlhe basnicky do sms alebo na skype, skor o to, aby niekedy i sam prejavil iniciativu a ozval sa, navrhol aby nieco podnikli...

Ako dlho to uz takto trva?

ta3

pricin moze byt vela a ja vidim ba jedno riesenie ako to zistit, ja by som sa ho na to opytala priamo, no a preco nie?, komunikacia nadovsetko

alchemist

mysli na teba :) aj ja to tak robim myslim na nu ale nenapisem, vekrat sa mi stalo, ze som pisal jak blazon, a odpovede som sa dockal az o tri dni, tak som sa na to vykaslal a prestal pisat, mal som pocit, ze som dotieravy jak novinar... aj teraz som posleden pisal kamoske ked zostatnicovala, ze ako oslavila titul a tak a neodpisala tri dni (mozno bola v deliriu :D) az dnes vecer mi pisala ci sa ucim, lebo ja mam statnice az o dva tyzdne, ale aj tak jej sprava nebola odpoved na moju otazku

ruzovaduha

hmm no ktovie jak to je...mozno ma aj ine.ale viem ze dni ked sa mi neozyva je v praci vacsinou.velmi vela pracuje.ale zas ma taku pracu ze volat a pisat moze absolutne kedykolvek.

Excita

Nechcem ta strasit, ale chlapi, ktori sa 3 dni neozvu, to takto tahaju rovnakym sposobom s viacerymi zenami naraz. Iste, su aj vynimky, no.... skusenosti :-)

elsa5.5

vonku sa správa inak a zavolať ti to už nie?no neviem či aj system nemá pravdu že je milý ku každej....tak si o tom chalanovi niečo zisti povedať ti môže hocičo pozri nevolaj mu počkaj kým sa on neozve ak nie tak hladaj inde nie je jediný na svete...ak by chcel tak by sa ozval určite