Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prečo neviem schudnúť?

chalan69

tak treba cvicit , pohy v praci nestaci... fitko , bicykel,korcule ..atd .. zisti si aky mas bazalny metabolizmus,tj.kolko ergie spotrbuje tvoje telo na cinnost,fukcie organov bez zatazenia.. je to za 24h. je na to vzorec pre zeny aj muzov... vypocitas si ho , zisti ake robis cinnosti kolko kalirii pri tom spalis spocitaj potom si upravis stravu, zdravu stravu... a to co spapas ..prijem=vydaj energie napr. 3000=3000 kcal ak chces schodnut tak uberes pat kcal napr 200-400 ...2800=3000 nie moc aby nenastal jojo efekt tym ze budes mat tvrdu dietu, aby si oraganizmus nevytvoli viac "zasob" a treba sa pravidelne stravovat , a pravidelne cvict,,, tak naucis svoj organizmus pracovat ... ako chces ty, treba spravnu metodu ..

ada78

Kazdi sme inak nadstaveni ,inak spalujeme , ja by som to riesila cez odbornikov, nie tu na fore ...
Toto je chudnutie "na slepo"
Potrebujes pre Teba "usit na mieru " stravu a pohyb
Tvoj obvodak Ti poradi, ktory lekar sa v Tvojom okoli tym zaobera ...
Bez odbornika toho viac pokazis ako napravis a znicis si uplne travenie....
Viem o com hovorim
Drzim palce

nemate začo

1.deň: Môže sa jesť len polievka a ovocie okrem banánov. Najradšej melóny, lebo majú málo energie. Piť sa môže iba voda, nesladený čaj a džús. Minerálku nepijeme.
2.deň: Môže sa jesť len polievka a surová alebo varená zeleninu. Odporúča sa šalát alebo špenát. Na večeru si môžeme pripraviť 1 varený, alebo pečený zemiak. Ovocie a strukoviny v tento deň nekonzumujeme.
3.deň: Môžeme jesť len polievku ovocie a zeleninu. Nie zemiaky.
4. deň: Môžeme jesť len polievku a banány. Pijeme polotučné mlieko.
5.deň: Môžeme jesť len polievku, hovädzie mäso a čerstvé paradajky. Vypiť treba 6 až 8 pohárov vody, aby sme z tela vyplavili kyselinu močovú.
6.deň: Polievku si dáme aspoň raz za deň. Konzumujeme hovädzinu a zeleninu okrem zemiakov.
7.deň: Môžeme jesť len polievku, ryžu – najlepšie tmavú a zeleninu. Piť môžeme nesladený džús.

silvus28

tak ja tiež neviem schudnúť, pribrala som tri kilá, môj jedálniček:
R: acidko, káva
D: džús, káva s mliekom
Obed: 250 g tvaroh s mandľami a acidko 100 ml
Ol: ovocná miska
V: dnes bude asi jogurt biely s vločkami a orechami...
Kde robím chybu???

77Mata

ja mam velmi podobnu skusenost s marikou :)zmenila som stravovacie navyky, pridala trosku pohybu, ale zase nemozem opomenut aj alli:) mne osobne to velmi pomohlo.

Marika_786

No ja mam sice trosku viac rokov, ale tiez ma trapila nadvaha, tak som si kupila alli a kila isli pekne dolu :) Bola to velka motivacia..

xdanielax

baby, napiste sem svoj jedalnicek. co ste napriklad mali dnes? Na ranajky, desiatu atd... je mozne ze jete malo/vela, alebo nespravne, malo pijete, malo sa hybete....takto vam nikto neporadi, ked nedate o sebe ziadne blizsie info. Pripadne si pozrite nejake ine temy, ktore tu uz boli v tejto suvislosti zalozene, ak sa nechcete rozpisovat. lebo jem chude a nejem vyprazane mi nepovie vobec nic.

niceday

pozri si tuto temu, je tam dost info o niektorych dovodoch preco clovek nemoze schudnut konkretne o prisade do potravin ktora to sposobuje:
www.zdravie.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prečo neviem schudnúť? - Fórum - ZDRAVIE.sk