Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Atopicky ekzem

sunseth2

ospravedlnujem sa za spam, ale nema niekto prosim vas na predaj belogent mast, pripadne inu rovnako silnu alternativu?

ester851

Ahoj Lola, to ti závidím, nám "domáce more" - soľ z Mŕtveho mora vobec nepomáhala. ale možno je to tými alergiami, že deti potrebujú prečistiť aj pľúca. Predsa len atopický ekzém vychádza zvnútra, problémy s pokožkou sú len dosledkom. Každopádne za vyskúšanie určite nič nedáte, my sa budeme ďalej liečiť v Chorvátsku :-)

Lola033

Nataly to neviem, ale more si môžeš spraviť aj doma. Konkrétne vyskúšať kozmetiku z Mŕtveho mora zdravie-drnona.sk Mne to veľmi pomohlo, trpela som tiež ekzémom. Keď som cítila, že ma svrbí koža a že sa to začína prejavovať, dala som si na kožu buď obklady z Mŕtveho mora alebo bahennú masku a cítila som, ako mi to sťahuje svrbenie a pokožka sa upokojuje. Momentálne už niekoľko mesiacov nemám problém s ekzémom, ale obklady z Mŕtveho mora mám stále doma, nikdy neviem, kedy sa zas budú hodiť.

ester851

My sme boli po prvý krát pri mori, keď mal synček 1 rok a zvládol to v pohode. Tiež nám lekárka nedoporučovala pred tretími narodeninami dovolenku pri mori kvoli zmene klímy, že detičky to možu zle znášať ale bolo to úplne bez problémov. Dokonca aj cestu zvládol v pohode

Nataly5

Dobrý deň, rada by som sa spýtala, v akom veku ste šli s deťmi po prvý krát k moru? Deti majú tiež atopický ekzém, len sa mi zdajú na cestu k moru ešte malé. Majú 4 a 2 roky. More nám doporučila aj detská lekárka ale vraj ho doporučuje až od troch rokov

ester851

Moj syn má tiež alergiu na roztoče a pele, takže pre dovolenku pri mori sme sa rozhodli aj z tohoto dovodu. A naozaj mu to pomáha. Na alergie i na ekzém. Pokožka sa mu krásne upokojila a stačí ju pravidelne premasťovať

denisa833

Mojim deťom pomohla pri atopickom ekzéme návšteva alergológa. Zistili im viaceré alergie a keď sme začali liečiť alergie, zlepšila sa aj pokožka. Ekzém sa upokojil a nevyskytuje sa v takom veľkom rozsahu

Nika_nika

Mne sa atopický ekzém podarilo zvládnuť až keď som začala užívať doplnky výživy. Dlhodobo užívam omega mastné kyseliny a probiotiká. Samotné premasťovanie pokožky mi nestačilo. Až keď som si dala dokopy vnútro, zlepšila sa mi aj pokožka. Okrem toho mi organizmus lepšie zvláda nápory v období alergií a viróz

Baborka

Mne najviac pomohol dvojmesačný pobyt pri mori. Bola som v Grécku na letnej brigáde a pokožka sa mi neuveriteľne upokojila. Predtým sa mi neustále tvorili červené fľaky hlavne na rukách ale od toho pobytu mávam občas len suchú pokožku a tú stačí dokladne natierať a zas je všetko ok

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Atopicky ekzem - Fórum - ZDRAVIE.sk