Atopicky ekzem

71gloria

Kúpeľ:Potrebujeme po 3 PL harmančeka, ľubovníka,dubovej kory, 5 g cibule. Všetko variť 8 minút v troch litroch vody, precediť , dieťa kúpať štvrť hodiny trikrát denne ak sa dá.
Dobré je pridávať do vody na kúpanie aj sódu bikarbónu/2 čl/
človek, ktorý má kožné problémy má oslabenú pečeň,celkovo trávenie,imunitný systém, obličky.

džejár

Pouzivanim lecivych masti na atopicky ekzem odstranime, mozno, iba nasledok, ale nie jeho pricinu. Ta je vo vnutri organizmu. Priciny mozu byt rozne, poruchy imunity, metabolizmu, psychika, potravinove alergeny, alergeny z zivotneho prostredia atd. Treba najprv detoxikovat organizmus. Jednou z moznosti je aj dlhodobe pitie cisteho vysokokoncentrovaneho gelu z Aloe Vera od certifikovanych vyrobcov s uzivanim dalsich vyzivovych doplnkov k tomu urcenych. Je to prirodne, ciste, bezpecne a spolahlive. Ma to jednu nevyhodu, neposobi to na kazdeho rovnako ucinne a preto to trva u niekoho niekedy aj dlhsie.

karol

tiez mam pre dcerku gentle od salcury, a na svrbenie hned zabral, nie je lacny, ale pre dieta date cokolvek hlavne ak viete ze nema vedlajsie ucinky

radovan39

Doporučujem vam do posledneho plachania dat dve lyžice octu.Neutralizuje veškere zvyšky prašku v pradle ktore robia zle exzemom.

radovan39

Okamžite zavolajte MUDr.Milan Chupek tel.041/7233532 žilina on vam poradí.Mojho syna lieči a som nadmieru sním spokojný.

lolo

ja vrelo odporucam na detsku pokozku vyslovene na to SALCURA GENTLE, dostat ju v lekarni a ak nie tak ju objednaju, ja odporucam a zarucujem vysledky

lenka22

aj ja som mala atopicky ekzem a pomohlo mi na to jadranske more v chorvatsku... vlhky cisty vzduch a ta voda v mori... uz 10 rokov ho nemam, teraz sa chystam preventivne do chorvatska aby sa mi nevratil... a poradila to mojej mame moja detska doktorka :)