Atopicky ekzem

veronika1211

ked som bola mala tiez som mala na ohyboch ruk a noh atopicky ekzem. trapila som sa s tym roky a az pobyt v spanielsku pri mori mi pomohol.
po 20 rokoch sa mi vsak ekzem vratil a jedine co mi pomaha je protopic a premastoanie ambidermanom celeho tela namiesto parfumovanych telovych kremov.

mária_z.

K Hippokratinu - používam ho a pomohol mi veľmi výrazne, ale treba pokyny k používaniu a životospráve dodržiavať - je to dôležité. Je drahý, to je fakt, ale užívam ho už pomaly rok a minula som asi polovicu z litrovej fľaše, takže keď si to porovnám s rozličnými mastičkami, je to lacnejšie. Ekzém mi úplne zmizol a na natieranie používam olej - obyčajný Heliol.

luccinka

Aj moj maly ma od narodenia ekzem a tiez mu neviem pomoct poradte mi niekto vyskusali sme uz vela masti a nic neje ziadnu zeleninu iba korenovu a banany a ni ine ovocie stavy ma uz 10 mesiacov a na nic som neprisla.

Lucka Be

kaplnka, nepisala to pani Angelova, ale ja ako pacient. Mam s hippokratinom vyborne skusenosti, inak by som sa s tymto prispevkom nepodelila. Viem presne co je to mat atopicky ekzem, trpela som nan od detstva! Nie je to ziadna slast.
Mozes mi ale objasnit pojem ojeb, pretoze neviem co tym chces povedat.

kaplnka

jeziiis maria!! toto nemozem uverit naozaj! tak teda vazeny aj nasa dcera mala ekzem a aj ho ma a vyskusali sme ten hipokratin aj sme boli u velactenej pani angelovej urcite si na nas spomina. volaco neuveritelne drahe jak svina a dobry ojeb. uz nykdy v zivote! toto si sem mohla napisat len ona lebo pacient to byt nemohol. a ked sa vam to pani angelova nepaci tak sem mozem napisat aj podrobnosti co by ste asi velice nechceli. tak prestante blbnut ludi lebo sa vam to raz v zivote vrati.

Lucka Be

Ahojte, viem presne o com hovorite, pretoze od mala som navstivila hadam vsetkych lekarov a vyskusala vsetky maste. Tiez mi ako malej diagnostikovali atopicky ekzem, po puberte sa to nejak zlepsilo, pomahalo mi ked som bola v zahranici. No akonahle som sa vratila, hned problemy.. Su tomu skoro 2 roky co som sa vratila po roku z UK a som sa neskutocne vyhadzala, v lete som chodila zahalena od hlavy az po paty. Bola som fakt bezradna, nikomu neprajem tento pocit.. Nakoniec som sa cez znamych dostala k pani Angelovej, cez ktoru som spoznala Hippokratin: -odkaz odstránený- , ktory mi neskutocne pomohol!! Viem, tie ceny su dost brutal, ale mne to stalo za to. DOteraz sa v nom kupem a musim poklopat, moja koza je nadherna, ziaden ekzem.. Fakt vam ho odporucam! Ked mate nejake otazky, kontaktujte ma :)
Drzim palceky a dufam, ze ekzemu sa cim skor zbavite, lebo to nie je ziadna slast.

pascal

Po veľkej noci sa môjmu synovi(3 roky)na nožičkách začal robiť ekzém.Chodili sme ku kožnému u nás v Poprade. Do septembra sa to dostalo do takého hrozného stavu,že som bola z toho zúfalá.Nič nepomáhalo.Kožný ani netušil čo to je.Sama som synovi kupovala maste a každý týždeň sme niečo nové skušali.Nakoniec som na internetenašla odporúčanie na doktora Hemzu V Bojniciach.Boli sme tam na začiatku Októbra.Teraz je november a syn je úplne čistý.Ekzém sa mu nevrátil.Prestal papať potraviny ktoré obsahujú kakao a kyslé jedlá.Dodržiavala som presne natieranie masťami,ktoré nám pán doktor predpísal.Teraz používame už len krém lipobase - mimochodom ja si ho dávam večer na tvár a vyhladili sa mi vrásky.Takže jednoznačne doktor Hemza.Keby som to vedela skôr malý nemusel prežiť to svrbenie,štípanie a kopec trápenia.Držím vám všetkým palce.

senanka

Prosím vás, viete niekto, koľko asi trvá vyšetrenie u Dr. Ľuby Albertovej? Počula som, že aj niekoľko hodín. Tiež by ma zaujímalo, či je to bolestivé a či sa dá objednať aj cez víkend.

kostička

Neuvádzate aký vek má Vaša dcéra dnes,ale
dá sa to poriešiť pomocou zdravej výživy.
Mám pekný výsledok s klientom.Poradím na:
wellnessst@gmail.com,0911 110 651