Duphaston pre 13.ročnú....na oddialenie menštruácie

výlet

Dakujem za odpovede,trošku som sa obávala od tamponu,ešte som to nikdy nemala,no problém je vyriešený,dostala som menzes a dovtedy si myslím,že mi aj skončí.Aspon nemusím zajtra tie tabletky...

Marsmeloun

no baby ja to berem tak , že od 15 dna cyklu berem ... potom každy den rano vecer jednu tabletku ... čiže 10 dní ... doberem krabičku ...a na tretí den dostanem .... čiže je to presne 28 dnovy cyklus :-)

mrkvicka3212

ja by som si ho nedavala.asi ti ho nerzhadze ale v takom mladom veku nie je dobre uzivat lieky na oddialenie menzesu

lochness

sasak, mas nabehnut na gyndu

inak ja by som na vasom mieste netankovala do seba tabletky kvoli kazdej blbosti (a uz vobec ne v 13ich), daj si tampon a fungujes normalne

výlet

želva mne to dali tak,že ked do 10-ho nedoastanem menzes tak aby som začala brať tento liek 2x denne,až do 16-ho či 17-ho ked ideme sa kúpať zo školy.A v ten večer nech si zoberiem posledný krát a nič viac.Potom mi má prísť menzes a nič viac.Dufam,že do 10-ho ešte dostanem ,v tom prípade nebudem musieť brať,lebo mi aj odíde dovtedy.Ináč dakujem za info.

želva

Ahojko :) jasne že nie ... len ti ho kusok posunie ... ja ho berem pravidelne ... lebo som mavala nepravidelný a takto ho mám ako hodinky ... aj ked už o mesiac mi ho idu vysadiť ..... ked ho prestanes brat potom budem mať zas normalne cyklus neboj nic :) ale 7 dni ..no neviem ... pretože menzes prichadza až po dobratí par dni ... napríklad ja ked doberem krabicku tak potom na 3 den po dobratí dostanem ...