Vraj som nanic v posteli

Príspevok v téme: Vraj som nanic v posteli
vivika666

po 5 rokoch spoluzitia ma nechal .....uz su to asi 3 mesiace .....nerozumela som tomu .....nemal dovod :-(((( vcera sme sa konecne znovu stretli ( nakolko mame spolu 3 rocnu dcerku ) vzdy sme maly velke krizi vo vstahu a ja som sa to vzdy snazila zachranovat .....vzdy som sa snazila zistit preco je taky cudny ku mne .....nechapala som :-(((( nas sex bol nanic a ja myslim ze to nebola len moja vina((( a vcera mi konecne povedal ze vraj som ho sexualne neuspokojovala a preto nas vztah takto skoncil.....stale na to myslim a citim sa ako obycajna nula :-((( preco mi to nikdy nepovedal az teraz??!!! v ten vecer sme sa spolu milovaly a on povedal ze to bol najlepsi sex za 5 rokov co sme spolu boli!!!!! dohodli sme sa ze to spolu este vyskusame len ja neviem ci to ma zmysel!!!! ja viem ze sex je vo vztahu dolezity aleeeee......... podla mna je to aj o inom......neviem som uplne na dne....vobec som to necakala(((((( co si o tom myslite ????? poprosila by som o nazory muzou...da sa takyto vztah zachranit???????

sweater

vsak ano si uvedom ze to nieje tvoja chyba, niesi jasnovidka aby si to vedela, ked jak mumak ti nepovie ze mu nieco vadi, mozno to tak ani nieje, ma zmetok z makovici, ani nevie co si mysli. a uz dost s tymi smutnymi smajlikmi, sa konecne zbav toho pocitu ze si najhorsia na svete, lebo ten pocit je uplne nespravny

vivika666

on mi nikdy nic ani len nenaznacil ze co mu vyhovuje((((( a nas sex bol na nic ....nikdy som tomu nerozuimela preco.....on sa proste o sexe nikdy nechcel rozpravat(((((

sweater

co nechas takto so sebou zametat? povedz mu tiez co si myslis, raz sa chce rozist, potom sa vratit, a ty na vsetko len pritakavas, ako sorry nechcem ta urazat ale aj maloktory pes je takto poslusne vychovany. zato ze ti povedal ze si zla v sexe to aj tak nemusi byt, ten tvoj chlap nieje nejaky najmudrejsi poloboh, dievca nerob so seba handru..

AdamKrt

Nechcem brat iluzie, ale odkial vie, ze nie si mizerna v sexe a este teraz po 5tich rokoch ? Mne to pripada, ze ma narazenu nejaku bokovku... Ak mate dceru a po 5tich rokoch vyrukuje s niecim takymto, tak to musi mat dobry dovod a nie takyto blabol. Lebo nikto uceny z neba nespadol a sex je hra vo dvojici, takze obaja na tom mate svoj podiel, ked uz...

Nech je chlap a naleje cisteho vinka ;-)