Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zistiť, či je adoptovaný syn

Príspevok v téme: Ako zistiť, či je adoptovaný syn
adopcia

Ahojte,
mám dlhoročného veľmi dobrého kamaráta. Vieme viac-menej o všetkom, ale je tu jedna vec. Dozvedela som sa od mojej sestry, že jeho bývalá spolužiačka jej pri jednej príležitosti povedala, že môj kamarát je adoptovaný. Na tom samozrejme nie je nič zlé, ale trápi ma, že ak by toto bolo naozaj pravda, nepovedal mi to. Jeho rodinu poznám dobre, nepodobá sa na nikoho, je úplne iný. Je to zvláštny chlapík, a zdá sa mi, že klame.
Chcem mu pomôcť. Čo by ste mi poradili, mám sa stále robiť, že neviem o tom, resp. narovinu sa ho opýtať, aj keď je možné že je to len výmysel???

talentmania

adopcia uz nepises ale snat si si to tu precitala este jedno by som ti poradila -len to nezacni kazdemu kvackat na nos myslim v tom zmysle ze sa to zacnes vypytovat ludi okolo seba ci nieco o tom nevedia a co je na tom pravda lebo sa to nafukne a hnet sa to prevali:0(

soffa

mozno to nevytiahol preto ,lebo mu je to neprijemne hovorit.nepytaj sa ho na to,keby chcel uz davno ti o tom povie.kazdy ma svoju 13 komnatu,ktoru ukryva pred verejnostou.

jajka001_

je to jeho sukromna vec. ale chapem ze teraz ti to vrta hlavou a vzdy ked si s nim rozmyslal nad tym. samozrejme to moze byt nieci vymysel. zalezi od vztahu aky mate. ale pises ze je zvlastny a zda sa ti ze klame. tak ste si ani nie velmi blizki. ak by ti na nom fakt zalezalo tak by si mozno mohla skusit uprimnost ale ak je to len cira zvedavost,nechaj to tak. co ti to uz pomoze ked to budes vediet? zmeni sa tym nieco?

talentmania

Inak tomuto troska nerozumiem co si myslela
Je to zvlastny chlapik a zda sa mi ze klame.
Chcem mu pomoct!

Preco je zvlastny v com klame a preco mu chces vlastne pomoct ma problem?

alibi

toto je podla mna strasne osobna vec a nemala by si sa do toho vrtat vobec. mozno je to prenho citliva tema alebo to nevie a zbytocne tym rozviris nieco. staraj sa o podstatne veci.

talentmania

Naco sa vrtat do ineho zivota?ste len kamarati nic viac nic ti nemusi povedat ked nechce a na druhej strane co ak on sam o tom nevie si si ista ze to on vie?Mohla by si mu len stym ublizit ak naozaj o tom nic nevie ze je adoptovany tebe to je naco vediet co by sa ti zmenilo ked bude chciet tak ti to povie ak nie tak ta podla mna nic dotoho.Je to len ich rodinna zalezitost

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zistiť, či je adoptovaný syn - Fórum - ZDRAVIE.sk