Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem zmenit svoj zivot, ale nemam silu. Kto chce ten tvoj tiez zmenit?

Príspevok v téme: Chcem zmenit svoj zivot, ale nemam silu. Kto chce ten tvoj tiez zmenit?
tehlicka

Mam už dlhší čas taký menší problém.Cítim ze stereotypny zivot nieje nic pre mna,nebavi ma to, nenaplna.Chodim na gymnazium a kazdy vikend idem niekde von s kamaratmi , na zurku, von ,pijeme ,tancujeme zabavame sa.Nejde o to ze by ma to nebavilo vzdy som chcela zit ,,party zivot'' ale proste po jednych kompletne prezurovanych prazdinach som zistila ze ma to nijako vnutorne neobohatilo , nic mi to nedalo a neurobilo ma to stastnou. Pocas tyzdna kazdy den pirdem domov 3 a nic nestiham do skoly sa poriadne neucim (nechce sa mi ) a nicomu sa nevenujem.Nic ma nebavi,v nicom nevynikam.Cez to vsetko viem ze len taky obyvajny streo typ zivot nieje nic pre mna. Chcem byt modelka :) len neviem ako . kazdy hovori ze nic ti len tak ku noham nepadne pre vsetko treba nieco robit.Chcela by som zacat civcit, zdravo jest, behat , zacat sa aspon trocha ucit , nejako sa dostat ku modelingu cez vikendy chodit fotit a popri tom vsetko sem tam s kamaratmi zuvotat.. proste nebyt len doma a byt nudny streotypny zivot ccez tyzden len cakat na vikend a potom sa nezmyselne tulat. To vsetko chcem len neviem kde zacat. jednoducho nemam silu na to ked vidim ze vsetci okolo mna ziju zivotom ktory nieje nic pre mna.A preto som sa aspon touto cestou rozhodla najst ludi ktory vedia o com hovorim.prosim nepiste mi ze sa mam zdvihnut a zacat nieco robit lebo samej to nejde. Ak je tu niekto taky kto ma rozvnaky problem a chcem to zmenit :) tak si rada precitam osobny pribeh a mozme sa do toho spolocne pustit :).Dakujem budem cakat :)

okoloiduciXY

nemáš zač :)
tú knihu som mal doma už dosť dlho ale nejak mi nedochádzalo čo sa mi snaží autor povedať tak som ju založil do police. pred nedávnom som ju začal cítať a teraz ju radím k najlepším čo som mal v ruke, však uvidíš :)
ja čítam skôr zo záujmu, nie preto aby som ich uplatňoval v živote :)

evolucia

No ja som tým filmom len začala...môže ťa to nakopnúť myslieť inak :) ja som skôr za ten duševný rozvoj pokračuje to u mna tak. Je dôležité vidieť veci aj také sú ale netreba všetko vidieť len negatívne treba sa s každej situcie poučiť a zobrať si to pozitívne a ísť dalej, mať nejaký ciel ale samozrejme hlavne žiť tu a teraz :) myslím že motivačné knihy môže len pomôcť nech už si zvolíte čokoľvek treba sa skúsiť zamyslieť nad vlastným myslením.

okoloiduciXY

čítal som knihu Tajomstvo aj Sila a myslím si je to (ako aj hnutie New Age) celé o brúsení ega a ignorácii problémov. niečo ako: ak niekto vysiela negatívne vlny (má problém), vzdiaľte sa lebo sa nakazíte, pretože zlé priťahuje zlé. ak máte vy problém, tak na to nemyslite pretože vyžarujete negatívne vlny.
skôr by som odporúčal knihu Matrix (Gregg Braden), určite si človek urobí lepší obraz. a pokiaľ ide o motiváciu, tak si myslím že toto video mi dalo určite viac ako Tajomstvo:
www.youtube.com

evolucia

ešte odpručia NLP akademiu najdi na nete tiež sa tam veľa o tom dozvieš :) tak držím palce a veľa šťastia všetkým zo zmenami

evolucia

začni osobnostným rozvojom...pozri si napríklad film Tajomsto :) mnoha sa dozvieš, ale kniha je lepšia od Rhonda Byrne, a potom sa treba začať zaujímať o seba o rozvoj vnútorný duševný nič ťa tak nenaplní ako sebapoznanie :))) Skus niečo ako motivačnú literatúru a duchovnu, prečítaj si niečo od OSha, Eckhart Tolle ma aj videa na Youtube s prekladom ale knihy stoja za to, no ja som začala tým prvým filmom Tajomstvo :)

Magy

Mohou - chciet zmenu a spravit pre to vsetko, su dve dost rozdielne veci. casto mam pocit, ze vsetci, co len vzdychaju, ako chcu svoj zivot zmenit, ako chcu schudnut, ako chcu lepsiu pracu, zivot, zdravie, len cakaju na "nieco" alebo "niekoho", kto im toto vsetko zmeni, ale sami pre to spravia maloco, pripadne vobec nic.
zacat treba od seba. nikto vas nebude tahat ako prives za sebou len preto, ze "hmmmm... asi chce pomoct, tak sa obetujem a zmenim mu/jej zivot".

Mohou

Ahoj, chápem ťa. Som na tom podobne. Aspoň myslím. Tiež chcem spraviť nejakú zmenu v živote, ale neviem akú. Nejaký nápad, nakopnutie. Ani spraviť zmenu nie je také ľahké ako sa povie. Na niektoré veci nie je čas, niektoré nám neumožňujú rodičia a podobne. Tiež neviem čo s tým. Iní by povedali, že mi nemá čo chýbať, ale predsa len mi niečo chýba. Len ani neviem čo...chcem proste zmenu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem zmenit svoj zivot, ale nemam silu. Kto chce ten tvoj tiez zmenit? - Fórum - ZDRAVIE.sk