Chcem zmenit svoj zivot, ale nemam silu. Kto chce ten tvoj tiez zmenit?

Príspevok v téme: Chcem zmenit svoj zivot, ale nemam silu. Kto chce ten tvoj tiez zmenit?
tehlicka

Mam už dlhší čas taký menší problém.Cítim ze stereotypny zivot nieje nic pre mna,nebavi ma to, nenaplna.Chodim na gymnazium a kazdy vikend idem niekde von s kamaratmi , na zurku, von ,pijeme ,tancujeme zabavame sa.Nejde o to ze by ma to nebavilo vzdy som chcela zit ,,party zivot'' ale proste po jednych kompletne prezurovanych prazdinach som zistila ze ma to nijako vnutorne neobohatilo , nic mi to nedalo a neurobilo ma to stastnou. Pocas tyzdna kazdy den pirdem domov 3 a nic nestiham do skoly sa poriadne neucim (nechce sa mi ) a nicomu sa nevenujem.Nic ma nebavi,v nicom nevynikam.Cez to vsetko viem ze len taky obyvajny streo typ zivot nieje nic pre mna. Chcem byt modelka :) len neviem ako . kazdy hovori ze nic ti len tak ku noham nepadne pre vsetko treba nieco robit.Chcela by som zacat civcit, zdravo jest, behat , zacat sa aspon trocha ucit , nejako sa dostat ku modelingu cez vikendy chodit fotit a popri tom vsetko sem tam s kamaratmi zuvotat.. proste nebyt len doma a byt nudny streotypny zivot ccez tyzden len cakat na vikend a potom sa nezmyselne tulat. To vsetko chcem len neviem kde zacat. jednoducho nemam silu na to ked vidim ze vsetci okolo mna ziju zivotom ktory nieje nic pre mna.A preto som sa aspon touto cestou rozhodla najst ludi ktory vedia o com hovorim.prosim nepiste mi ze sa mam zdvihnut a zacat nieco robit lebo samej to nejde. Ak je tu niekto taky kto ma rozvnaky problem a chcem to zmenit :) tak si rada precitam osobny pribeh a mozme sa do toho spolocne pustit :).Dakujem budem cakat :)

sway.

Ahoj,
ako chces nieco v zivote dokazat,ked potrebujes druhych ludi nato aby si zacala nieco robit? Alebo chces skoncit ako priemerna slovenska zena,co zije z minimalnej mzdy, ma doma leniveho muza a jedinou radostou zivota su deti? Sprav zmeny,vies co chces,tak za tym chod. Aj ked sa to nebude vzdy darit,nestracaj ciel.Vnutornu motivaciu a silu urcite najdes. Vela stastia.

tfl

"nič ma nebaví, v ničom nevinikám, chcem byť modelka" - možno by ti stačilo len trošku prehodnotiť svoje názory o sebe samej. Si si vedomá toho čo život "modelky" obnáša? A toho že potrebuješ obrovské šťastie aby si bola úspešná a aj ak by si bola, je to práca dočasná? Nič ti nebráni v tom aby si to skúšala ďalej, možno sa šťastie usmeje ale moc si na tom nezakladaj, buď realistickejšia. Každý človek má na niečo talent, v niečom vyniká, len niektorí ten svoj nikdy neobjavia. Nebuď jednou z nich a aj v prípade že by si bola na pár mesiacov/rokov modelka, vždy je dobré mať poistku do budúcnosti.
Úplne chápem že stereotyp ťa nebaví a žúrovanie ťa už nenapĺňa... ono to každého po čase prejde.