bomba na akne B5

Alternativa

Male vysvetlenie: "Pantotenic acid" je kyselina pantotenova, cize vitamin B5. VITAMIN B5
je zivotne dolezity pre normalnu cinnost nadobliciek, v organizme je syntetizovany crevnymi bakteriami. Pomaha pri hojeni ran /znamy a ucinny pantenol na popaleniny, na rany/, zvladnut infekcie. Jeho nedostatok sa prejavuje okrem ineho aj koznymi problemami.
AKNE : treba skusit doplnit B vitaminovy komplex vcitane B5, vit.E, vit. A, zinok a skusit konzumovat tekuty acidofil /t.j. mliecne vyrobky so zivymi kulturami/. Udajne jod vo vyzive zhorsuje akne/.
Poznamka: Neviem, aka ja max. davka B5 a ci je urcena, ale odporucana denna davka pre dospelych je cca 10 mg. Pri akne by som odporucala sustredit sa na travenie a postupnu detoxikaciu.

braňo

Neviem ale ako som čítal, že sa to berie podľa váhy. No keďže som chalan a mám 71kg tak by som mal brať aspoň 15-20 tabletiek denne a to sa zdá fakt bizarné množstvo. Kebyže to mama zbadá a nevie o tom tak by si myslela, že chcem spáchať samovraždu. :D

Nevieš či to nestačí nahradiť nejakým obyčajným vitamínom B5 čo dostanem bežne kúpiť?

kety

no mne to priniesla sestra z anglicka takže ja som nemala problem ale da sa to objednat aj cez net na tej adrese čo som už napisala len treba vediet po anglicky a navod na objednanie je na tej českej stranke no to Roocutane som aj ja chcela brat ale tie nežiaduce učinky su strašne tak som sa toho vzdala nakolko mi aj lekarka povedala že ked to bprestanem uživat tak sa to može vratit naspet može sa aj po tomto ale toto nema nežiaduce učinky!take strašne hlavne pre ženy no treba brat najmenej 10 tabl. pišu tam že aspon 3mes. a potom 1 na den ale každy určite na to reaguje inak takže to je na každom ako dlho to bude brat..ja to beriem ešte len kratko ale je to velky rozdiel ake som to mala ale je to na vas či to skusite..a niesom sama čo mi to pomohlo

kety

no tu sa to naozaj neda zohnat je to v anglicku na www.rosemaryshealthfoods.co.uk no na tom www.kosmetika.cz sa dozvieš aj kolko to stoji aj ako to objednat je to pod nazvom B5 mam znamu čo pracuje v lekarni a povedala že to nieje škodlive len nesmie sa to brat dlhodobo .ja som ešte len v začiatkoch ale tam pišu aj taky čo už maju to dlhšie a pomohlo im to treba to skusit lebo ja som škušala toho strašne moc a nič mi nepomahalo takže viem ake to je ked neviete ako dalej mne to zatial pomaha tak som chcela takto niekomu pomoct lebo tu som o tom nič nenašla

braňo

Už 6 rokov chodím kožnej a žiadne svetoborné zlepšenie nikdy nenastalo. Bral som Roocutane /tabletky/ 6 mesiacov ktoré mi pomohli no po dobratí sa stav opäť zhoršil. Pozeral som tú bombu na nete no moc som toho nenašiel. Je to na predpis. Ako dlho sa musia užívať tie tabletky. Na tejto stránke je k tomu diskusia www.kosmetika.cz no píšu tam že sa nedajú zohnať tak sa pýtam odkiaľ si ich zohnala ?

luisa

npíš niečo viac prosím o tom koko to stojí a kde sa to da kupiť a čo je to? ja mám 28r a ešte stále problémy. dík