Plytke dychanie pri zaspavani

Príspevok v téme: Plytke dychanie pri zaspavani
Annika1987

Ahojte, neviem to ani popisat, ale posnazim sa. Ked zaspavam, stava sa mi, ze ako upadam do spanku, tak akoby postupne prestavam dychat. Potom sa len zrazu musim zhlboka nadychnut a preberiem sa. Necitim z toho ziadnu uzkost, som v pohode, hned zaspavam opat. Niekedy sa to parkrat zopakuje, niekedy sa to stane len raz. Citim to tak, akoby som sa tak velmi uvolnila, ze aj dychat prestavam. Moze ist o nejaky problem? Alebo sa mi to len zda a mam to ignorovat? Prosim, poradte mi. Dakujem.

Valso

Cavte. Mme sa to stalo za poslednú dobu pár krát ale dnes je to úplne najhoršie. Aj som si volal 112 ale ta mi len doma zamerala EKG a tlak a nič. Odišli a zasa to mam. Mam už aj obavi zaspať aby som sa nezadusil alebo nieco

Lulu2011

ma tu niekto teraz ten problem? boli ste v spankovom laboratoriu? mne sa to velmi zhorsilo, kazdu noc "prestavam" dychat a som na nervy, kolko su cakacie doby do spankoveho laboratoria?

mimi111

no mne sa to tiez stalo 1.x ked som mala asi 11 rokov, potom sa mi to nejaky cas nerobilo a potom po par rokoch zase

inak neviem si predstavit to vysetrenie, ze by som mala spat s tymi kablikmi a este by ma sladovali, to by som nezaspala ani na 5 minut :D

Lulu2011

rng - vsimla som si tam ten priesvitny naustop a potom na ich slovenskej stranke tu hrozostrasnu masku, ale tak ked pripsieva ku kvalite zivota preco nie :D

no dost ludi to ma ako tak pozeram...stavim sa, ze dost mladych...

mimi111

Annika1987 - ja to mavam tiez, nie kazdu noc ale dost casto. tiez ked zaspavam mam pocit ze prestavam dychat a musim sa nadychnut zhlboka. a presne ako pises tiez sa mi zda ako by som sa velmi uvolnila a aj dychanie sa mi spomalilo. ale vzdy sa mi to stane iba raz, zhlboka sa nadychnem a potom je to uz ok. zo zaciatku som sa aj zlakla ale teraz to uz beriem v pohode. inak vravela som o tom doktore a ona na mna kukla takym pohladom ako ze co ju otravujem takymi somarinami :D a vraj je to zo stresu a nemam si to vsimat. tak neviem ale dufam ze to fakt nie je nieco ine