Stále chorá

Príspevok v téme: Stále chorá
aja05

Od januára sa na mňa lepia všetky choroby, od nádchy (zápal dutín), herpesov, angíny či prechladnutia, teraz ma to asi zase chytá, lebo ma bolia mandle, čo s tým? mám si kúpiť niečo na imunitu, alebo čo? už nechcem ísť k doktorke, lebo mi zase určite predpíše antibiotiká a bude ma chcieť vypísať na PN, čo ja nechcem. ďakujem za všetky rady

horatio

rozhodne by som skusila kupit si na podporu imunity bud echinaceu, alebo kvapky z hlivy ustricovitej, takisto imunoglukan a uzivat pravidelne, minimalne 2-3 mesiace, vyborny je rakytnik - kvapky, kapsule, popritom sport, pohyb na cerstvom vzduchu, vitamin C, zinok alebo nejake multivitaminy a tiez ich uzivat dlhsie, kym sa stav nezlepsi. na hrdlo 2-3x denne kloktat salviu, moja osvedcena pomoc, ja som raz po prekonanej angine tiez stale bola chora, tak som si naordinovala takuto samoliecbu a imunita sa posilnila. treba vydrzat a pravidelne uzivat aspon 1 uvedeny prirodny posilovac imunity. este by som pridala aj goji - tak za mensiu hrst denne. pozri si este tuto stranku, tam som ti nasla niektore pripravky, precitaj si o nich, skus nieco z toho zohnat u vas v meste, urcite ti to pomoze. drzim palce www.bio-obchod.sk , secure.ilekaren.sk

aja05

brala mi aj krv, aj výtery z nosa a hrdla, z krvi mi zistila len to, že mám nábeh opäť na anémiu a preto ma posiela na gastro, ale nemyslím, že mám problém so žalúdkom, skôr by som mala upraviť stravu, lebo málo papám a hlavne mäso nejdem veľmi, iba sem tam kuracie a morčacie, ale nemám ho na dennom poriadku

trala

a brala ti krv a robila rôzne vyšetrenie??? pretože dr. ti možno stále lieči príznaky, ale príčina môže byť inde...ja som bola tiež stále chorá a zistili mi infekčnú mononukleozu...

2bodka

Mne homeopatka na hrdlo poradila kloktat vodu s morskou solou.. som si spravila fakt silny rozok fuj.. ale nekloktala som, to dlho nevydrzim. Dala som si do ust poriadne velky glg a lahla som si na postel so zaklonenou hlavou a otvorenymi ustami. Zober si do ruky zrkadlo a ako lezis, pozri sa, ci su mandle zaplavene vodou. Ak ano, mas spravnu polohu. Viem, ze to znie sialene, ale kloktanie je namahave a clovek vydrzi tak max minutu (teda aspon ja). Takto som si lahla a lezala som 10 minut niekolko krat denne. Hrdlo prestalo boliet. Na zapal dutiny je tiez dobre kloktat salviu, alebo repik.

aja05

ja viem, že nie je dobré brať často antibiotiká, najlepšie bolo, že mi predpísala ciprinol z ktorého mi bolo zle, že až, tak mi ho za tri dni vymenila za fromilid, potom mi však prišli výsledký výterov z nosa a povedala, že mám ísť naspať pre dalšie, lebo mi zle naordinovala, tak mi dala biseptol, ktorý som už dobrala celý. Teraz to mám vraj v poriadku, ale zase ma bolia mandle, zle prehltam :(

AdamKrt

OSCILLOCOCCINUM je tiez skvele. Obavam sa vsak, ze je urcene pre prevenciu na zaciatku prave prebiehajuceho ochorenia a nevyriesi periodicke chorlavenie. Avsak v lekarnicke ma svoje mieste a urcite by tam nemalo chybat.

2bodka

Skus OSCILLOCOCCINUM od BOIRON, je to homeopatikum. A ako pise jajka001_ sprav si zazvorovy caj. Ja ho robim tak, ze pokrajam zazvor velky asi ako zemiak na tunulinke platky (pripadne nastruhat), zaliat spolu s matovym cajom litrom vody, nechad luhovat, kludne aj pol hodinu.. Pripadne vytiahni len matovy caj a zazvor tam kludne nechaj plavat. Je to stiplave, ale chut nie je zla. Dobre je uzivat hlivu ustricovu - ja kupujem od GS klub na nete - Flivu forte. Ovocie, zelenina by mali byt samozrejmostou. Vela citronu. Dostatocny pitny rezim. Skus aj kyslu kapustu, tam vela vitaminov. Antibiotika su svine, mne tiez lekar na vsetko hned predpisal a ja som ich poctivo brala. Antibiotika nicia prirodzenu imunitu tela. A nemali by sa brat velmi casto. Dobry organizmus by si mal s beznym ochorenim poradit aj bez nich.