Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy - rast novych vlasov

Kojak

1.3 cm mi par dni do zadu vyberali z hlavy bola tam cista a znamienko čo sa zistilo, po histologii Taku dieru v hlave mať?Tak neviem či tu mam zavesiť foto ale VYZERA TO NAOZAJ STRASNE. to mi bude vidno aj ked budem mať vlasy ako metalista..... po chrbat.. neviem či mam chuť že pre iné veci... momentálne. Nemôžem sa na seba ani kuknuť do zrkadla. bud to posral ten chirurg. a zle to našil pretoze prešli 2 mesiace a ja tam ma KRATER.. a červeny jak hovado, drbem do toho repik čo vobec nepomáha. skusim sa poradiť s kožnou lenže ta mi hovno poradi lebo hovno vie AKO CELE NASE ZDRAVOTNICTVO.....
Ale počuj ja som ti raz pisal že že tam kde som mal znamienko a vybrali mi ho MI VLASY KRASNE RASTU! . iba na tom mieste kde bola tá cista mi nerastú. čo myslíš treba počkať? Ešte par dni a možno tam niečo poraste? Alebo skusiť nejaký prípravok na vlasy vraj dosť pomáhal -odkaz odstránený-...

Veronika5492

Dobry den chcela by som sa opytat ci by mi niekto nevedel pomoct.Mam dlhe,jemne vlasy a posledne roky mi zacinaju vyrastat bud z korienkov alebo v polovici vlasov take krepovite vlasy.Na zaciatku len par tak som tomu neprikladala velku pozornost ale poslednu dobu coraz viac,mam z toho obavy aby som o par rokov(vzhladom nato,ze mam este len 19 rokov) nemala vsetky vlasy take:(.Nemate niekto prosim s tym skusenosti alebo nevedeli poradit nejake pripravky?vopred dakujem za odpovede

slniecko2010

odporucam biohar, mam ho len dva tyzdne a uz vidim ze mi rastu male vlasky,,, takze toto odporucam kedze som si myslela ze mne nic nepomoze uz ,,, ale ako vidim pomoze velmi sa z toho tesim :-)

vsevedka

Kedze doteraz s malými prestávkami "nosím" dlhé vlasy cely zivot a obcas mam problemy s ich padaním uz som tu v roznych prispevkoch radila. Ale teda este raz, to co pomohlo mne:

tablety panthenol jenapharm, aminokeyseliny methionin, tablety fytoval, sampon fytoval a vichy sampon, zabaly s penou panthenol, ciastocne aktivator capilan, zinok tablety

teraz naposledy som ale s padanim vlasov bola na tom najhorsie, pretoze sa pod to podpisal urcite permanentny stres trvajuci uz vyse roka a tak som musela riesit radikalne - noznicami, takze vlasy mam teraz sotva po plecia, ale kedze dlhe vlasy maju aj vyssiu hmotnost a navyse vyziva sa od korienka horsie dostava ku koncekom, ked su dlhe, nic ine mi neostavalo, ale padanie sa zmiernilo,

navyse podla mna pouzivam teraz ampuly proti padaniu vlasov s AMINEXILOM, myslim je to najucinejsie co je na nasom trhu v lekarnach. Su od Vichy a napriek tomu, ze ja vichy moc nemusim, pretoze od kremov od nich mam alergiu, toto serum v ampulkach je super. Mna jednomesacna kura stala teraz v akcii 35 E, inac bola po 47E, takze dost financne narocne, ale myslim, ze vlasy za to stoja, clovek minie na ine nepotrebne hluposti.

jankaaaaaaaaa

mama ma sampon a take ampulky. kupila v lekarnia netusim kolko to stoji. pohladaj na nete. urcite najdes nieco

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy - rast novych vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk