Hlien. výtok, gardnerella, ureaplazma

Príspevok v téme: Hlien. výtok, gardnerella, ureaplazma
mariana55

12:17

1

hlienovitý výtok

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať na radu

moja situácia je: , išla som ku gyn. kvôli hlienovitému výtoku,on mi zistil ureoplazmu uretriticum, bola som preliečená atb no výtok sa mi vrátil stále je hlienovitý a tak mi zase robil kultiváciu a našiel mi Gardnerella vaginalis, predpísal mi lieky dalacin,

nemôže sa stať že ta ureoplazma tam ešte stále je??? prečo mi tu gardnerellu nezistili už pri prvej kultivácii ked som mala tie isté problémy, výtok sa nezmenil , zároveň ma bolí keď cikám, a v podbrušku,-tá bolesť sa stupňuje , čo mám robiť??

Dakujem vám za odpoved

GA

Az 70% obrannych latok v tele vytvara zdrava crevna flora, ktoru maju ludia pouzivanim antibiotik, sterilizovanej stravy a nespravnej skladby stravy casto porusenu. Moze na to vplyvat aj nedostatok kyselin, enzymov a vlaknin.
Takze v prvom rade di treba napravit travenie a teda aj probioticku floru, najma po pouziti antibiotik.Udajne najviac na mykoplazmy je kombinacia ich odmaskovacov, tj NAC a Samento.
Ja mam skuseniost s mykoplazmami boreliozy s extraktom z olivovych listov branom dlhodobo(niekolko mesiacov minimum).
Ale mozno sa da ureaplazma vynicit skor, ako "tvrdohlave " mykoplazmicke formy boreliozy a chlamidii pneumoniae.