Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co ma dnes potesilo/nastvalo

ojka

noooo, tak to asi nie :D tak potom ti už ostáva len jediné, presondovať si bankový trh a vybrať si, čo ti je najlepšie (:

ojka

omega a koľko máš rokov? lebo ak by si mal do 26, tak v slsp je fajn účet sporožíro EURO26. Nuž a ak nie, tak teraz sú všade tie poplatky fakt veľké, teda aspoň mne sa zdá..... možno si treba na to zuno alebo mbank posvietiť...

0mega

A SLSP je dobra ?
Chcem nejaku lacnu banku :-)

Nech nie su poplatky vyssie ako cisty zisk z urokov po zdaneni, kde nemusim mat tisice na ucte, aby sa urok dostal nad poplatok :-)

Len neviem ci je to vobec mozne.. mozno fakt len mbank+zuno..

je to nehoraaaazne

0mega

este nie, ale toto mi strhla CSOB..
asi preto, ze som klesol v priemernom zostatku pod 300ci400 eur..

parchanti, koncim s nimi aj tak :)

uz som zaplatil tolko v poplatkoch, ze by som mohol aj na dovolenku :D

skusim Zuno..

0mega

ja som si dnes v zapchach povedal ze
"nema to zmysel, neobidem to, jedine tak cez polsko" (v BA)

tak som si sadol dozadu a pocuval hudbu :D a posuval sa tempom cyklistu :D

AdamKrt

+ podarilo sa mi dnes stihnut viac, nez som myslel, ze stihnem,
- nepodarilo sa mi vsetko,
+ robil som poradcu pre diplomovku,
- nestihal som a neskoro som musel na obed,
- niekto ma nastval v praci, pretoze automaticky ocakaval nieco, co neni moj problem a snazil sa z toho urobit moj problem,
+ ale poriesil som to, takze som mu zavrel usta. Aspon male moralne vitazstvo :)
- dozvedel som sa, ze zajtra budem musiet zase do prace, lebo niekto nieco odflakol a ma sa stihnut termin.
- hnevala ma vacsina dodavatelov. Predat to ano, ale dotiahnut malickosti, to uz nie...,
- nahneval ma jeden software a jeho nahodna a nelogicka chybovost.
- nahneval ma dodavatel-tvorca, implementator software, pretoze sa vyhovaral, ze to neni jeho problem, aj ked ten problem sa vyskytuje len v ich software,
- nahneval ma mobil, pretoze mi mrzne a restartuje sa a je to problem nie kusu, ale modelu.
- nahnevalo ma, ze som mal urcite plany na volno a budem ich musiet zmenit,
- nahnevala ma obluha v restike, ze som prisiel na hotove denne menu a ono hotove nebolo a musel som cakat,
+ ale zas bolo jedlo cerstve :)
- nahnevala ma dopravna zapcha dnes a to vzdy, ked som sa niekde ponahlal :)
+ nastastie som dnes nevidel premnozeneho chrobaka, co sa z okolia tlaci do pribytkov.
- blbe pocasie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co ma dnes potesilo/nastvalo - Fórum - ZDRAVIE.sk