Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co ma dnes potesilo/nastvalo

ojka.

neboj sa,ak jej ich das i teraz,tak bude urcite prekvapena (((-: svoje nejake to caro to tiez bude mat a ona bude rada,ze si si na nu spomenula (;

Deria

nuz ale co uz....odchadzam do vecnych lovist, dobru noc, dnes som si moc nepokecala ale musim, rano cestujem, vecer som zas doma.

Deria

to mas pravdu ojka, lenze ten stres, co som zazila....no a este k tomu som jej kupila jeansy, ktore ked bude treba vymenit, neviem co. budem jej ich musiet asi teraz darovat dokelu, cele caro z prekvapka nebude mat v ten spravny den.

Deria

mne uz asi harasi, pretoze som si hnusne pomylila nie den ale mesiac! moja sestra ma 2.novembra narodeniny. ja (v kolotoci stresu) som si vcera uvedomila iba to, ze je v nedelu druheho a uplne som sa zlakla, ze je to uz november! zacala som vcera lietat po obchodoch ako blbec, kym som konecne nasla, co som hladala, vsetko som to pekne zabalila a schovala do skrine. nakupila som rozne sladkosti a vsetko na tortu, ktoru som chcela este dnes piect! ked sa ma moja kamoska opytala, co blaznim a aky je mesiac, skoro som nacisto skolabovala.

marha

ale vazne, to je jedno kolko je hodin, ci je 7 00 a zbudi ma postarka, alebo 8 00 a zobudi niekto kto mi vola alebo ze si o 13 00 lahnem a o 15 00 ma zobudi dalsi clovek na telefone, ktory vlastne nic nechce, len sa ma opyta ze co stoja SMSky :D

to co je za haluze..

na dovolenku si mobil rozhodne nezoberiem a budem nezvestny na par dni :))))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co ma dnes potesilo/nastvalo - Fórum - ZDRAVIE.sk