co ma dnes potesilo/nastvalo

User_37597

Slobodna
nuz aj taky sa najdu.nepohrdnem jedlom ktore sa da zjest za to i ked viem ze toto je fakt zle a je to plne sraciek a nehovoriac o eckach.ale 100 ludi 100 chuti.zober si len to ze alkohol ake peniaze obracia v state a preto ho nemozu zakazat u nas.to iste robi mcdonald v mestach kde je.ludia to maju radi,je to rychle,"chutne",lacne...
a co jedavas rada ked nie mcd?je nieco extra co si mozes kupit aj kazdy den?

Slobodna

Mne bohato stačil McDonald v Londýne, kde sa ľudia inak ani nestravujú, odvtedy ma vždy napne keď ho vidím, nechápem ako to ľudia môžu dobrovoľne jesť :(

User_37597

lulu22
Ale kto povedal ze som z mesta kde maju mcdonald? :D
mali sme firemny obed a tak sa zahlasovalo za mcdonald pricom ja som razne volila korejsku restiku no prehlasovali ma :(
ale inak dobru pol hodku po dialnici mame mesto s mcdonaldom.za posledny rok som tam bola asi najviac a ironia je ze som nebola ja hlavna iniciatorka :P
ma ma kto zahriat no mam este svoje dni a dnes spim u kamosky a ona ma asi nezahreje :D
a co ti povedal doktor?

lulu22

bibisa, tak milkshake by som si z mcdonaldu dala i ja :D našťastie nebývam v meste, kde je mcd, aspoň nepriberiem, inak by som tam bola asi pečená-varená :D

+ je konečne piatok :)

+ krásne svieti slniečo a je teplúčko (bibisa, asi to chce zahriať od nejakého chlapa:D)

- pán doktor ma ráno nepotešil :(

- od obeda ma bolí čudne brucho :(

-

User_37597

+zajtra si fajne privirobim
-zas som pokaslala jeden mail
+-prave som dojedla mcdonald a napriek tomu ze mcdonald je sam o sebe nezdravy dala som si aspon zdravy salat ale teraz jem totalne nezdravy mikshake :D
+a ze mi velmi chuti po 2 tyzdnoch nejedenia sladkeho
-zas mi je od rana strasna zima

Slobodna

áno, ja som tiež alergička a práve počas babieho leta mám príznaky alergie ako nikdy inokedy a napriek tomu ho milujem aj milovať budem :)