prvý sex

Príspevok v téme: prvý sex
Evka45

ahojte. :) potrebovala by som poradiť. mám 15 rokov a mám 16 ročného chalana. chceli by sme mať už sex. no ja mám totiž problém. ja som ešte panna a on už panic nie je. tak mám na vás viac otázok. nebude ma to bolieť po prvý krát? a ešte niečo. ja som ešte sex nemala takže so neskúsená. bojím sa proste že ho neuspokojím alebo tak. poznám ho už dlho ale chodíme spolu iba mesiac napriek tomu by som s ním už chcela mať sex. ale mám tieto obavy. proste že nebudem vedieť čo mám robiť a tak. budem vdačná ak mi niekto pomôže. vopred dakujem.

evinna2

Whatif: či som s tým mala problém?Keď myslíš s tým, že mal partnerku predomnou tak áno...ale u nás to bolo trochu komplikovanejšie, keďže sa rozišli z jednej časti aj kvoli mne..Ale neľutujem vôbec nič.
Pýtavala som sa na ňu, zaujímalo ma všetko od toho aku sexuálnu polohu preferovali, až po ich prvé rande...
Bolo vidieť, že najprv ho to zožiera, keď som sa nanu vypytovala, no pochopil, že to proste musim vedieť, a potom s tým nemal žiaden problem, a kolko krát sme sa na tú temu aj zabávali, obrátil to na žart a tak nam to vyhovovalo. Proste som potrebovala tu tému načať, aby sme ju mohli uzavireť.
Alebo si mohla myslieť tou tvojou otázočkov o probléme či nemam problém s tým, že ja som nemala iného muža...Občas ma to samozrejme napadne, a niekedy si to aj predstavim, že ako može chutit milovanie s iným mužom a v hlave sa mi aj vzkriesi myšlienka, že by som to aj raz niekedy chcela vyskusať....ale to je všetko, len myšlienky...
Podviesť by som nedokázala. Milujem ho, uz teraz mojho manžela, po troch rokoch sme sa vzali :) Nedokazala by som si predstaviť žiť s iným človekom...

MCBP

ja si myslim ze v takomto skorom veku je jedno s kym sa vyspi prvy krat lebo aj tak skor ci neskor dojde na to ze je to debil...ci uz s nim chodi alebo nie, ci ho lubi alebo nie..ten pravy mozno nepride ani do 50ky...vsetci su hlupaci,asi 90 percent a zivot mame strasne kratky na to, aby sme rozmyslali nad tym, co je spravne, moralne atd...preto rob co citis ale urcite ze pouzivaj rozum aby to nebol az taky idiot co to vykeca kazdemu a bude ta zhadzovat pred ostatnymi, to uz neni pekne a ten potom stoji akurat tak za nic

blondula

moc na tym nerozmyslaj a nechaj tomu volny priebeh.urcite ho neuspokojis asi podla jeho predstav alebo tvojich ,kedze este nemas skusenosti.... ale ste mlady,takze mate kopu casu na spoznavanie ;-)

lienocka2

A dúfam, že vie o tom, že si ešte panna. Ak náhodou nie, tak mu to určite povedz, aby vedel, že má byť jemný. Ak mu to nepovieš, potom sa nemôžeš čudovať, že ťa to bude bolieť. A s tou bolesťou je to naozaj individuálne, mňa to bolelo minimálne, iné to nemohli vydržať. Musíš byť ale dostatočne vlhká.

lienocka2

V takýchto otázkach typu že "čo mám robiť pri sexe" sa naozaj nedá moc poradiť. Hlavne použite kondom. Pôjde to spontánne. Prvý sex pravdepodobne nebude ako z rozprávky, ale časom to bude super, uvidíš. A ak to aj nebude podľa jeho predstáv hneď, tak to musí pochopiť. Ak nie, tak je debil :) Hlavne buď uvoľnená.

elly

moja zlata, aby si nebola prekvapena, ked mu v posteli povies, ze si panna, a on sa zdvihol a odisiel!!!!! taky typ chalana to totiz je a okrem toho nie pre kazdeho je sex bezbolestny, prvy krat ta to tak moze boliet ze az!!!! moj pripad to nastastie nebol, len aby si potom nelutovala ze to bol priserny zazitook, ze ta to desne bolelo a on si chcel s tebou uzit a bolo mu to jedno ci ta to boli alebo ee a na druhy den sa na teba vykaslal...
v dnesnej dobe su 13tky az 15tky dievcata riadne drbnute ked pocuvam tie ich hlupe reci v elektricke typu och ty s nim este nespala??? ved uz cela trieda s nim spala...aj ty musis!!! ako chore, v dnesnej dobe si chalani vazia dievcata bez skusenosti a nie lacne stetky

whatif

Evinna2 som na tom úplne rovnako...aj ja som mala 20, ked som sa prvýkrát milovala(teraz mám 22).Môj priateľ mal 2 sexuálne partnerky a povedal mi presne to isté. Občas s tým mám ale problém...neviem sa s tým zmieriť.Ty si nemala takýto problém?

evinna2

Trineo ďakujem...akoby som sa v tvojom príspevku našla...
Keď som sa po prvýkrat milovala mala som 20, priateľ 22 - on bol skusenejší nakoľko mal jednu sexualnu partnerku predo mnou. Teraz uz moj manžel tvrdí, že vedel čo je sex, ale až pri mne vie čo je to milovanie :) (aj keď mame občas rýchlovku, napr. keď sa ráno ponáhľame do práce)...

WHATif

Trineo...veľmi výstižne napísané! Mali by si to zobrať mnohí mladí ľudia k srdcu. Dakujem, že ešte niekto v tejto dobe zmýšľa ako ja=)