Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zastavit hnacku

bu78

Nenaročna smecta v lekarni prašok rozpustit vo vode.
Banan, varená mrkva, ryža, ryžové mlieko,čierny čaj, prevarená voda polyžičkach,sťahuje.upravuje.jeden den nejesť,aby sa ukludnilo len také lahké. oddychovať

tinkalinka

no 3 roky dozadu sme tam boli a brali sme ho preventívne pred odjazdom, hnačky neprišli, tak hádam pomohol :)

laskonkami

smecta,-kupit v lekárni.
banany, varena mrkva, varená ryža, velapit vody,po duškoch aby si nedehydratovala,zemiaky,-ale nie džgať na silu.
oddych.

laskonkami

smecta,-kupit v lekárni.
banany, varena mrkva, varená ryža, velapit vody,po duškoch aby si nedehydratovala,zemiaky,-ale nie džgať na silu.
oddych.

romaneromane

gastanko mne naopak hylak nepomohol vobec...osobne sa mi najviac osvedcil enterol, uz nic ine ani nekupujem, vzdy ho mam pre pripad nudze doma

gastanko2016

mne pomohol na črevné problémy hylak forte. Upravilo mi to črevnú flóru a postupne mi vymizli problémy. A samozrejme úprava stravy. Jedla som diétnejšie a potraviny, čo nepreháňajú a nenafukujú.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zastavit hnacku - Fórum - ZDRAVIE.sk