Ako zastavit hnacku

Aleth

Ja som tiez mala sracky a nevedela sa ich roky (!) zbavit. osobne mi pomohlo, ked mi pani doktorka predpisala vitamin D, kedze som ho mala nedostatok (po krvnom rozbore). Cize ak zlyhaju vsetky ostatne dietne moznosti, treba ist si urobit krvny rozbor a zistit, ci pricinou nemoze byt aj nedostatok vitaminu D, a potom sup sup kvapky:)

Kýčera

Pomôže diéta - varená ryža vo vode, varená mrkva, sušené čučoriedky, tmavá čokoláda, B-koplex, čierne uhlie, čierny čaj,...Treba hydratovať - slané minerálky, zvýšený príjem soli,...Mali by ste však obe navštíviť lekára, môže to byť infekčné a v tom prípade potrebujete ATB.

bendik

Dobry den chcela by som sa poradit mam us cely týždeň hnačky a už ich ma aj moja dcéra nevjem či to nedostala odomna ake lieky su najlepšie ja us nevjem som ztoho hotová prosim o pomoc alebo o dobrú radu vopred ďakujem

bendik

Dobry den chcela by som sa poradit mam us cely týždeň hnačky a už ich ma aj moja dcéra nevjem či to nedostala odomna ake lieky su najlepšie ja us nevjem som ztoho hotová prosim o pomoc alebo o dobrú radu vopred ďakujem

ombre

Mam hroznu hacku ale neskutocnu a tak jak som si cital tu komentare som sa docital ze je dobre ked si precitas papierik pribaleny pri tabletkach ktore beres :D hned som siahol po krabicke a docital som sa ze mam vsetky priznaky vedlajsich ucinkou zavazna hnacka bolesti bruch opuch tvar vyrazky atd. Su to antibiotyka co sa beru jedna tableta na 12 hodin a vzal som si 4 uz a po precitani toho papierika som vyhodil hned tabletky do kosa tak teraz dufam ze to rychlo prestane lebo sa citim jak keby som zomieral :O

Mjanik

najrýchlejčie by dcére pomohla akupunktúra,ale skús toto:zober za hrsť soli,dobre ju nahrej na panvici , daj do handričky a nahrievaj jej pupok a asi 3 cm pod pupkom-hnačka by mala rýchlo ustúpiť

kajka025896

prosím vás pomožte mi moja dcéra má hnačku vipije iba pohár vody a už ju prhána má strašné krče v bruchu kontaktujte ma na e-mail: klara.fodorova@centrum.sk prosím čo najrýchlejšie!!!!!!!!!!!!!!
vopred dakujem za pomoc

RNG

Hnacky su pre to, ze mas v crevach premnozene nejake skodlive mikroby, co drazdia a vyrabaju toxiny.
Ber hodne mikrovlaknin(psylium, inulin, arabinogalactan, glucomanan, pektiny a podobne) a kvalitne probiotika, aby sa ti to napravilo. Pomaha brat aj napr berberine, 2 x 500 mg, alebo pit roztok citricidalu(35 kvapiek na liter vody, pit po malych glgoch cely den,) oba spomenute su antimikrobialne, ale dost selektivne, tj potlacia hromadu skodlivych mikrobov ale su mierne na probiotika, tj pomozu zmenit crevnu floru smerom ku probiotikam.

Veronika-258

poradte mi ja som brala uz vsetko,jedla som banan cokoladu pijem cierny caj aj mätovy beriem tabletky reasec aj endiex aj cierne uhlie,aj uz tyzden mam hnacky a neprestava to