moje kilá navyše zmiznu!

[zruseny3]

vieš, že chápem? vždy prišlo niečo, nejaká prekážka, čo ťa proste zlomilo a si opäť tam kde predtym. ale som presvedčena, že ked si už bola "zaťatá", tak tam bol nejaký dovod a odhodlanie, prečo ísť dopredu. ako sa to vraví? urobis krok dopredu a pri prekážke dva dozadu. ale verím, že postupom času zistíš, že si o riadny kus vpredu. každá jedna z vás ma na to aby to dokázala!! nie ste ziadne sračky, aby to tak nebolo. Verím a viem, že ste šikovné baby, a máte na viac ako sa trápit nezmyselnou chorobou, ktorá vás oberá o štastie, rodinu, priatelov, prácu... atd atd...

2bodka

Myslim, ze padanie vlasov a pokazene zuby su tym najmensim problemom... Urcite ste poculi pribeh Isabelle Caro, kt. zomrela vo veku 28 rokov tusim..

www.pluska.sk

odporucam si medzi obrazkami vy-googlit jej meno...

2bodka

Myslim, ze padanie vlasov a pokazene zuby su tym najmensim problemom... Urcite ste poculi pribeh Isabelle Caro, kt. zomrela vo veku 28 rokov tusim..

www.pluska.sk

odporucam si medzi obrazkami vy-googlit jej meno...

[zruseny3]

sak práve, na jednej strane túžiš po vyliečení a na druhej strane chceš byť vychudnutá... Musíš sa rozhodnúť, ak chceš byť zdravá, musíš sa zaťať a prekonať strach z pribratia, i keby to malo byt päť kíl, a ak sa rozhodneš chudnúť, tak .... tam na konci je len drevená posteľ zabitá klincami zhora a smaria na teba dve tony hliny... (pepáčte za tú morbídnosť)

alexandraaa

a ty si myslíš že ja sa chcem vkuse tým zaoberať? naozaj si to myslíš? mna robí šťastnou že chudnem, ale na druhej strane to nechcem lebo viem čo bude nasledovať, ale moje druhé JA mi vraví že schudnuť musím, ja som zúfala a toto je silnejšie ako moja vola