Penove makeupy

smajliQa

ja pouzivam vsetko od miss sporty,, mne ta znacka uplne vyhovuje...

mam ceruzku na oci, make up, puder, aj conector, ...
a uz nemam gelove nechty, lebo chodim hravat bowling, a minule som si ze nalakujem si nechty, aj ekd ich mam kratke, tak som priatela poslala ze nech mi ide kupit lak, ze ja sa zatial osprchujem, a on mi doniesol cerveny MISS SPORTY.. no a ze chlapi su nevsimavy :D
to som mu ani nepovedala aky chcem. WOW :D
pusinka to istila :D

jankaaaaaaaaa

tie z tejto znacky alebo miss sporty a tie lacnejsie stoja takto v tej cene okolo 3-4eura. aj tekute aj tie penove alebo kremove

lochness

jj stoji 3,50 ale je ho asi len polovicne mnozstvo oproti tekutym (nejakych 16g oproti 30ml tusim)... ale vydrzi dlho, ja mam jeden uz asi 3-4 mesiace, aj ked ho nepouzivam kazdy den, zalezi na tom kolko si ho davas :)

jankaaaaaaaaa

videla som aj ten antibakterialny, ale predpokladam ze ten bude dost vysusovat a taky nepotrebujem. asi kupim ten "obycany" a co som na nete pozerala maju velky vyber odtienov. a stoji okolo 3,5 sa mi zda

lochness

v DMke ju maju, v 101 asi nie, neviem... ak si z KE tak ju maju aj v Galerke, v drogerke Teta (Norma) a v niektorych mestach je vraj aj v Tescu... a inak z toho penoveho makeupu je aj antibakterialny, z rady Essence Pure Skin, vraj je tiez dobry, ale tusim nema na vyber tolko odtienov co tie 'obycajne'...