vyvolávacie injekcia

jankaaaaaaaaa

nie nedava sa tato injekcia takto ze si chces dat menzes tyzden alebo dva potom co si ho mala. injekcia je na uplne ine veci. ved si daj predpisat tie tabletky. je to lepsie ako mat take problemy na dovolenke ako si spominala

dvojbotka

sumsumienka to nie je len o krvi , ja mavam krute bolesti a odpadavam...proste si to potrebujem odtrpiet doma este ...jankaaaa dava sa aj takto vyvolavacka ... a zas az tak to cyklus nerozhadze ked budem menstruovat o 5 dni skor

dvojbotka

Mate niektora skusenosti s vyvolavackou pred dovolenkou ?
Idem k moru 16.7 a menstruaciu mam dostat 15.7 :( a samozrejme sa mi tam nechce viac ako 2 tyzdne hltat Norethisteron...isla by som radsej na vyvolavacku o trosku skor len teda neviem kolko dni pred dovolenkou tam treba ist respektive kolko trva po injekcii kym pride menstruacia aby som si to ako tak vyratala.

ajéje

GA
dííík, to vyzerá dosť logicky povedané než moja storočná gynekologička hovorila :-D
no toto není stres ale skorej velká obava, lebo od zajtrajška celý týžden som posledný doma a pak frčím do zahraničia na dlhšie..takže to treba riešiť..takže asi by som si mala skúsiť ten test hej...

GA

Ak narážaš na to že si spravíš tehotenský test a injekcia ti ovplivní výsledok tak ťa ubezpečujem ža táto injekcia v prípade ak si tehotná nespraví nič a test ti po desiatich dňoch od aktu už musí ukázať či si alebo nie si tehotná, pretože hladina hormónov je už v desiatom dni dostatočne veľká na to aby ti test jasne ukázal dve zretelné čiarky :)) Hlavne nestresuj :P

ajéje

fuh..dúfam že mi prídu.už som si dávala vínko aj sprchu...len mala som megastres v skúškovom,takže hadam aj toto je dôvod...

ajéje

dakujem za odpoved..ale mám dotaz, či teraz bude bezpredmetné si urobiť test alebo vziať krv. moč..hocijaký výsledok asi už nemá cenu kedže injekcia robí v tele svoje a "znehodnotí" výsledky či ako?