Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parochňa - ako ju nosiť

Príspevok v téme: Parochňa - ako ju nosiť
zlatovláska

Ahojte sú tu nejaké žienky, ktoré mi poradia, chcela by som začať nosiť parochňu, ale ešte neveim ako na to. Preto prosím o všetky rady a triky. Napr. by ma zaujímalo či musím mať na svojich vlasoch tú "čiapku" z materiálu podobného silonkám alebo stačí, že má parochňa zo spodu nejakú béžovú mriežku... A tiež, či parochňu musím česať, keď sa mi páči tak ako je.Vopred ďakujem

marykeykey

Ahojte, objednala som si parochňu u parochňa.eu,,zaplatila som pred týždňom na účet, prišiel mi email, že moju objednávku prijali, ale zatiaľ sa nič neudialo. Máte s tým niekto skúsenosti? Doteraz som komunikovala s najparochne a tí boli fakt promptní. Takže som na pochybách.

leilaK

Ja som nasla asi najsirsi vyber parochni na www.najparochne.sk Moja znama parochne nosi a ludia ktori o tom nevedia si to vobec nevsimnu. Vypada to celkom prirodzene.

zlatovláska

Nelina27 ďakujem za rady sú super :) a môžem sa spýtať, či máš s ofinkou alebo bez? Lebo ja by som chela bez ale sa bojím, že to na čele bude vidieť (odstávať), pretože na figuríne to tak je.

Nelina27

zlatovlaska, najlepsie ti poradia v parochnovom studiu, ked si budes tu parochnu vyberat a kupovat... ja mam tiez parochnu ale nosim ju len prilezitostne, ked je kvalitna, ludia bezne nezistia ze na hlave nemas svoje vlasy:-) tu sietku na vlasy si nedavam, parochna drzi dobre, taka ta sietka je vsita vo vnutri. ja parochnu nesecem, dobre drzi tvar tak ako je, ale mam nejake pripravky na jej osetrovanie, priznam sa este som ich nepouzila:-) tak potom sa ozvi ako si sa rozhodla....

zlatovláska

Ano mám vlasy ale totálne riedke a presvitajú mi cez ne cestičky bielej pokožky halvy. Ja som poprosial o radu a nie o kritiku. podľa mňa nech si nosí každý, to čo uzná za vhodné. Nepoznáš ma nechápem prečo kritizuješ.

tpch

Nosit parochnu, pokial mas vlastne zdrave vlasy, je dost scestne. Vzdy to poznat, je to vidno a vysledok je absolutne umely. Mozes ju neviem ako nacesat, vzy budes mat vacsiu hlavu a v oblasti cesticky bude vidno, ze to nie su tvoje vlasy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parochňa - ako ju nosiť - Fórum - ZDRAVIE.sk