Hlada sa slovenský Dr. Hause

sissia

house, uz aj to som skušala-napravanie a maser. chvilu to ustupilo, ale neodstranilo to problem.

???, neberiem tych kopec liekov, čo mi predpisuju. lebo vidim, že je to len take skušanie bez určenej diagnozy. a ked som aj začala brať niektore, nezaberali, akurat mi z nich bolo zle na žaludok. a pritom s trávením nemám problemy aj podla vyšetrení som OK.
Ema, tie hrčky su na oboch stranach pri chrbtici v svaloch.jedna je o priemere 18 a dalsie 10 a 5. su take tuhe. bolesť je skor pálivá, akoby to štípalo.aj ked sedím alebo ležím. ale to mi až tak nevadí, len to skakanie noh v noci.

???

Ked hovoris, ze kopa liekov... nahodou neberies kombinaciu statiny a fibraty (na cholesterol? ) niekedy sa objavi vazny neziaduci ucinok prejavujuci sa poskodenim svalstva... u nas to napriklad zvyknu niektori lekari dost ignorovat...

napis-

vobec nemas za co-viem ake to je ked clovek tapa a nevie najst pricinu svojich bolesti
ZELAM TI VELA STASTIA A NECH KONECNE TI PRIDU NA PRICINU BOLESTI

house

Neverte vsetkemu co vidite v americkom seriali.Najprv sa hadaju co pacientovi moze byt, tak ako Vy tu na tomto fore a az potom robia vysetrenie krvi, mocu, CT, Rezonanciu.Je to iba serial.Zivot je o inom.Vsetko co tu bolo spomenute moze byt, este ma napada nie menej dolezita chrbtica.Skuste zajst za dobrym maserom nech Vas ponaprava, mozno to pomoze.

sissia

mira, ja už roky sa vyhybam cukru a mlieko a mliečne vyrobky malo jem, len ked tak ovčie vyrobky aj to občas. ale kludne cukor a vtedajšia strava mohli byť podporou pre vznik zapalu. aj ked lekari netvrdia, že ide o zapal. uz niekolko rokov som vegetarianka a jeden pražsky lekar povedal, že vdaka tomu nie som na voziku. len dalej už mi nepomohol zistovať diagnozu.
o mesiac idem do spankoveho laboratoria, tak dufam, že to bude mať vyznam a na niečo sa tam príde.
napis, dik za podporu.

RNG

Mira, aj primitivni ludia, ktori nepoznaju rafinovane cukry a znicene tuky a maju znacne alkalicku potravu zomieraju na rozne nakazy. Sice maju imunitu vacsiu v priemere, ale predsa mnohym infekciam podlahnu.
Takze alkalizacia a vylucenie mlieka a cukrun nie je liek na vsetko, aj ked je to obvykle dobry pomocnik. Tivbetania maju pomerne velmi dlhy vek, a predsa piju mlieko z yaka. Tiez rozne azijske kultury, co piju yogurty a kumys(kysle kobylie mlieko) su pomerne zdravi a dozivaju sa dlheho veku v zdravi.
S rafinovanym cukrom a jemne mletou bielenou mukou a znicenymi olejami ale s tebou absolutne suhlasim, to je pre nase telo definitivne skodlive .

napis-

...ta ambulancia chronickej bolesti NEHLADA PRICINU BOLESTI-ale pomaha uz len zvladat bolest...
tak pre teba asi nebude...ked nevies este presne svoju diagnozu.../prepac toto som ja nevedela-ze tam uz len pomahaju od bolesti-ale diagnozu pacient musi mat uz urcenu/
zelam ti- aby si cim skor nasla pomoc

- mira

sissia, aby vznikol v tele zápal, musia byť splnené dve podmienky : jednoduchý cukor a tuk.
Tieto dve zložky zároveň silne prekyseľujú a tvoria prostredie a potravu pre nežiadúce mikróby.
Sú základnou príčinou tvojho problému, ďalšou môžu byť : ovocie, aromatické a povzbudzujúce látky, lieky, chémia.
Tuk môže pochádzať i z mliečnych výrobkov a mlieka.
Hľadať lieky, ktoré odstránia problém je rýchôa a ľahká, ale krátkodobá cesta. trvalé riešenie, ktoré zabráni i ďalším problémom, je odstránenie príčin.