sexualne spravanie u trojrocneho syna

Príspevok v téme: sexualne spravanie u trojrocneho syna
janajjj

Dobry vecer. Mam dotaz ohladne mojho synceka, je to mily a usmievavy chlapec, momentalne v obdobi vzdoru...v poslednej dobe riesim ale iny problem...akoby sa stalo, ze si vsimol, ze mu je prijemne dotykat sa zenskeho tela a chce to stale opakovat... ked vidi mna, alebo jeho babicku, chce, aby sme si vyzliekli nohavice, ze je akoze doktor, potom sa dotyka tela, pripadne si aj lahne a dokonca sa i vzrusi...tak tu hru sme uz nedovolili...ale zacal zase robit to, zesa zavesi na nohu, celu ju objime a pobozka, alebo trosku olize na stehne, a opat ho to vzrusi (ma viditelnu erekciu)... naozaj ma to strasi, dnes dokonca vymyslel hru akoze na rybku, ze on ma akoze chyti, lebo je rybar a rybku zje...lenze to jedenie znamenalo opet dotykanie a bozkanie roznych casti tela...co ked som videla kam to smeruje...hned som to zastavila.... je taketo spravanie normalne u trojrocneho? ako mam reagovat? doma nic podobne nevidel,a neverim, ze v skolke ano... skor sa mu len stalo ze to akosi mimochodom raz precitil a sa mu to pacilo a teraz to chce opakovat.... co stym?

talentmania

Zatial som s tymto problem nemala len s tym pipikom stale ho ukazoval natahoval a tiez chcel aby som mu ho chytala a vzdy som ho akoze vravel juj fuuuuj prestan ides prec schovas ho a on sa este viac smial a my tiez lebo nam to bolo take smiesne a robil to potom castejsie ale asi ako kazdy chlapec az nakoniec sme si ho prestali vsimat ked mi ho ukazal tak som sa ani nezasmiala ani som nezareagovala aj ked mi vravel mami aha pozri pipik ja len ze uhh vidim a to bolo vsetko a venovala som sa svojej cinnosti dalej uplne to prestal robit asi preto ze uz to nebola taka cinnost kt.nemoze robit tym ze som mu to vlastne akoby nezakazala.No samozrejme toeo je iny problem ako mate vy doma si si myslim ale vsetko sa da riesit

Weva

a hlavne odbornik najmepsie poradi ako spravne reagovat a nestresovat synceka ani seba... Mozno to pri tom spravnom pristupe strasne rychlo prejde

jahodka123

Je normálne, že dieťa už v taktomto skorom veku vie, čo mu robí dobre a čo nie... Ale toto by som fakt riešila s odborníkom, lebo myslím, že už je toho moc. Je rozdiel, keď si malí chlapci chytajú "pipika" a toto, čo robí tvoj.

[zruseny17]

ahoj,
ja som raz citala v nejakej psychologickej poradni o tomto probleme...psychologicka tam popisovala spravanie ako prirodzene pre deti, pretoze v tomto veku a najma v skolke objavuju prvy raz svoju sexualitu...ze vraj tieto pocity su pre deti prijemne a nevidia na tom nic zle.Neprijemne je to pre rodicov a samozrejme je taketo spravanie nevhodne a je treba deti odvadzat od toho,proste ak s tym zacne,treba jeho pozornost upriamit inam,zacat inu hru,nejaku jeho oblubenu,nejake skladacky,auta a tak...a hlavne ho za to netrestat!inak si moze vypestovat nejake nezdrave navyky alebo sa mu tieto pocity budu spajat s trestanim a to snad nechces...a mimochodom,erekcia je aj u deti uplne normalna vec,k erekcii neprichadza len vzrusenim ale bezne je aj ranne prekrvenie,nie je na tom nic uchylne,aj o tom som citala:)- ze rano u chlapov tlaci na predstojnu zlazu plny mocovy mechur,cize preto maju nadranom a rano erekciu...mam tiez synceka,a dvoch synovcov,tak to poznam:))prajem vela trpezlivosti a drzim palce!

ververka

pozerala som raz dokument o nymfomanke ktora od svojich 4 rokov pravidelne masturbovala. ked to najdem, hodim to sem, takze si nemyslim ze to je nieco co sa nestava.

2bodka

Fuha, tak po tomto som ostala dost sokovana a ani som nikde nepocula, ze by 3-rocny chlapec mohol mat erekciu. Myslim, ze je dolezite povedat to lekarovi on uz bude vediet kam chlapca poslat na vysetrenie. Kazdopadne to normalne rozhodne nie je.