Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo to nefunguje?

majka_21

u mna prve viditelne vysledky bolo vidno asi po 1,5 mesiaci cvicenia a upravenej stravy. od januara doteraz som dala dole 7 kg, cize ide to pomaly, ale drzim sa a nepriberam spat (zatial). mam take dni, ze jem malo, inokedy viac oproti tym dnom... ale snazim sa cvicit. zatial som povacsinou chodievala (a chodievam) plavat, ale pridam posilovnu, lebo s bruskom, bokmi a zadkom este nie som spokojna. takze skombinujem plavanie a posilovnu. ja som pocula, ze posledne jedlo by malo byt cca 2 hodiny pred spanim.

Sisi135

simona: Po týždni výsledky nečakaj u mňa sa objavili tie prvé až po 2 týždňoch a prvé viditeľné po šiestich

aanička

a ešte jedna poznámka, večera o šiestej je dosť skoro, radšej by som ju zaradila až o siedmej. Jednoducho 2- 3 hodiny pred spánkom sa kludne najedz najlepšie nejaké bielkoviny - tvaroh, jogurt, cottage, kuracie mäso... a zeleninka. Nesmieš chodit spať so škvrkajucim žaludkom.

aanička

a špagety samozrejme nie su zle jedlo, no všetko závisí od toho kolko ich zješ, pretože pri diete platí, že všetko z mierou, takže aj nejaké dietne jedlo keby si jedla na kilá, tak z neho priberieš...

aanička

podstatné je športovat, to čo sa hýbeš v robote, to je nič, lebo tvoje telo je už na to zvyknute a ty preto nechudneš, takže treba zaradit nejaku novu pohybovu aktivitu, najlepšie tak kde sa dobre spotíš, napr. beh, plávanie, korčulovanie, niečo nové proste...
práveže po týždni sa už daju vidiet výsledky, kilo za týžden sa dá v pohode schudnuť, no ako hovorim chce to pohyb, ak to nejde len stravou.
U niekoho stači zmeniť jedálniček, u niekoho nie, takže je to individuálne.

lenulik6

ja som to asi hodnotila podla seba, ja som tiez rovnako vysoka. A na tej vahe by som bola spokojna. Ja som baculka, takze mam ovela viac kg ako ty. Ale je pravda ze ked som mala tych 65 tak som z toho ako studentka este chudla. A citila som sa dobre ked som mala menej kg. Mojim snom je sa dopracovat na tu vahu co mas ty ale bude to este dlha cesta.

simonaXYZ

zase s tou postavou nemaš pravdu, som taká rozkysnutá aj doma mi vravia že by som zo sebou mala niečo robiť, tak som aj začala to niečo robiť :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.